Turniej w Wejherowie 06.09.2018

Turniej w Wejherowie
W ostatnich meczach kontrolnych w Korszach zawodnicy grali w turnieju międzynarodowym i zajęli w nim drugie miejsce. Rywalizowali z Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna 24:24 (wygrana w karnych 7:6), oraz ulegli nieznacznie w finale 21:19 Warmii Energa Olsztyn.

Po dwóch sparingach które odbyły się 1 września, zespół z Elbląga wybiera się na turniej do Wejherowa. Odbędzie się on 8 września. Będą rywalizowały tam zespoły Sambora Tczew (1 liga) , SPR GKS Żukowo (1 liga) oraz gospodarzami turnieju Klubem Sportowym Tytani Wejherowo (2 liga). Mecze będą rozgrywane systemem 2 x 20 minut - każdy z każdym. Pierwsze spotkanie Meblarze rozegrają z zespołem z Tczewa o godzinie 10:10, a następne dwa z Tytanami o około godzinie 12:40 i zespołem z Żukowa o 14:00. Wszystkie mecze będą rozegrane na hali w Wejherowie przy ulicy Sobieskiego 344 w Zespole Szkół nr 4.

Drużyna KS Meble Wójcik Elbląg wybiera się na ten turniej w następującym składzie:

Bramkarze: Ram Sebastian, Dąbrowski Jakub, Jaworski Dominik

Skrzydłowi: Lachowicz Bartłomiej, Cierzan Michał, Ostałowski Filip, Nowakowski Adam

Rozgrywający: Krawiec Bartosz, Rudnicki Łukasz, Stępień Rafał, Ławrynowicz Bartosz, Karczewski Kamil, Budzich Piotr, Załuski Adam

Obrotowi: Sparzak Kacper

Niestety z powodu urazu stawu skokowego nie zobaczymy jeszcze z nami Damiana Spychalskiego który powoli wraca do pełni sił.

Wszystkie wyniki można będzie śledzić na naszych profilach społecznościowych. Facebook-u i Instagramie.