Mecz ze Stalą Gorzów 22.11.2018

Mecz ze Stalą Gorzów

Naszym najbliższym rywalem będzie KS Stal Gorzów. A oto kilka ciekawostek o naszym przeciwniku:

Trenerem drużyny z województwa Lubuskiego jest Dariusz Molski. Pod jego wodzą nasz Klub wywalczył awans do Superligi mężczyzn. Barwy Stali reprezentuje obecnie nasz były zawodnik Oskar Serpina. Niestety nie zobaczymy go na parkiecie, gdyż jest po operacji barku i czeka go kilkumiesięczna przerwa w rozgrywkach.

Po siedmiu kolejkach zespół z Gorzowa znajduję się na 4 pozycji z czteroma zwycięstwami i trzema porażkami. Zgromadził dotychczas 12 punktów. Najlepszymi strzelcami drużyny na chwilę obecną są:

  • STUPIŃSKI Mateusz z 48 trafieniami
  • TURKOWSKI Adrian z 31 trafieniami
  • CHEŁMIŃSKI Adrian z 25 trafieniami

 

Spotkanie zostanie rozegrane na Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 135 w sobotę 24.11.2018 o godzinie 16:00. Jak dotychczas wszystkie mecze u siebie „Meblarze” wygrali.

Pokonaliśmy Sambor Tczew, Mazur Sierpc i ostatnio w Pucharze Polski Warmię Energa Olsztyn. Niestety na wyjazdach nie osiągnęliśmy jeszcze korzystnego rezultatu.

Nasz trener nie będzie mógł w tym meczu skorzystać z trzech zawodników. Kontuzji kolana w meczu z Nielbą Wągrowiec nabawił się rozgrywający Adam Załuski, a Damian Spychalski jest już po operacji kostki i będzie gotowy dopiero na drugą rundę spotkań w 1 lidze grupy A.

Wszystkich sympatyków zapraszamy na to spotkanie. Wasze wsparcie będzie dla Nas jak ósmy zawodnik na placu gry.