SMS Gdańsk 02.12.2018

Po nieudanej potyczce ze Stalą Gorzów u siebie w najbliższym tygodniu Meblarzy czeka prawdziwy maraton!

We wtorek o godzinie 18:00 zagrają na hali HSW przy ul. Grunwaldzkiej z SMS Gdańsk. Mecz 10 kolejki 1ligi grupy A został przełożony z powodu braku dostępności hali w terminie
wyznaczonym przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce (1/2 Grudnia).

Dzień później (środa) zawodnicy z Elbląga rozegrają mecz w ramach Pucharu Polski. Ich przeciwnikiem będzie Gwardia Koszalin a mecz odbędzie się na hali Kościuszki 77a o godz. 19:30. Zarząd Klubu Sportowego Meble Wójcik chciał przełożyć te spotkanie by Meblarze rozegrali je w innym terminie. Jednak brak zgody klubu z województwa Zachodniopomorskiego spowodował że zagramy mecz po meczu.

To jednak nie koniec spotkań w tym tygodniu, bo w najbliższą niedziele jedziemy do Ciechanowa. Zmierzymy się tam z miejscowym Jurandem w ramach 11 kolejki rozgrywek.


Wtorkowy mecz zagramy z utalentowaną młodzieżą, która jak dotychczas zdobyła 15 punktów w ośmiu meczach. Obecnie zajmuje 4 miejsce w tabeli przy jednym meczu rozegranym więcej od naszej drużyny. Zespół z Gdańska rzucił dotychczas 234 bramek, a stracił jedynie 209 oczek. Elblążan czeka ciężki pojedynek, bo trener nie może skorzystać nadal z trzech zawodników. Damian Spychalski jest już po zabiegu, a Adam Załuski czeka na termin operacji. Reszta jednak jest zwarta i gotowa by podjąć walkę z młodzieżą ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Wszystkich kibiców zapraszamy 4.12.2018 na Halę przy ul. Grunwaldzkiej 135 o godzinie
18:00, by wspierali nasz zespół w drodze po kolejne ligowe punkty.