Rewanż z SMS ZPRP Gdańsk 12.04.2019

fot. Anna Dembińska (portel.pl)

W sobotę 13 lutego o godzinie 16:00 KS Meble Wójcik Elbląg zmierzy się na wyjeździe z drużyną z Gdańska. SMS ZPRP Gdańsk zajmuje aktualnie 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów.

Porażka Meblarzy w I rundzie 

Ostatni raz Meblarze walczyli z SMS-em w 10. kolejce. Gdańszczanie fantastycznie rozpoczęli I-ligowe rozgrywki wygrywając aż 5 razy z rzędu w I rundzie, podczas, gdy nasza drużyna nadal szukała swojego rytmu i z 9 spotkań tylko 3 razy wyszła zwycięsko. Mimo zaciętej walki przegraliśmy na własnym boisku 25:27.

Plan rewanżu

W ostatnich dwóch kolejkach oba zespoły zanotowały jedną wygraną i jedną przegraną. Gdańszczanie na pewno będą zacięcie walczyć o 3 punkty. Wygrana pozwoliłaby im na wyprzedzenie w tabeli drużyny z Olsztyna, która aktualnie znajduje się na 4 miejscu i ma rozegrany jeden mecz więcej. Nie zamierzamy jednak odpuszczać. 3 punkty dałyby nam możliwość przegonienia lub utrzymania małej różnicy punktowej w stosunku do drużyny z Sierpca, w zależności od ich wygranej lub przegranej w najbliższym meczu w Tczewie.

Jedno jest pewne, emocji nie zabraknie. Zapraszamy wszystkich elblążan oraz fanów piłki ręcznej mieszkających w Trójmieście do uczestnictwa w meczu i kibicowania. Sobota, 13.04.2019 r. godz. 16:00, Miejska Hala Sportowa ul. Kołobrzeska 61, Gdańsk.

fot. Anna Dembińska (portel.pl)