Zwycięstwo nad wiceliderem

CZAS NA REWANŻ: SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN 16.01.2018

Okres przerwy świąteczno-noworocznej i na mecze reprezentacji Polski dobiegł końca, wracamy zatem do ligowej rywalizacji o punkty. Jutro czeka nas pojedynek z zespołem, którego w pierwszej rundzie pokonaliśmy, tym samym rozpoczynając drugi sezon w Superlidze od zdobyczy punktowej.

PGNiG Superliga włącza się do kampanii edukacyjnej „Powietrze bez śmieci” 15.01.2018

Do walki o czystsze powietrze włącza się PGNiG Superliga, promując kampanię edukacyjną „Rodzice i Dzieci, Powietrze bez śmieci”. Akcja prowadzona przez Fundację PGNIG im. Ignacego Łukasiewicza, swoim zasięgiem obejmie kilka tysięcy szkół i wszystkie polskie gminy.

MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR! 22.12.2017

Święta Bożego Narodzenia to czas składania sobie serdecznych życzeń, wzajemnej miłości oraz podsumowań mijającego roku i planów na ten kolejny.

Walka do samego końca 14.12.2017

Eksperci i fani polskiego handballa przed pojedynkiem z Chrobrym z zdecydowanej większości stawiali na pewne zwycięstwo głogowian. Środowe spotkanie obfitowało w wiele emocji i zwrotów akcji. Obie drużyny potrafiły odrabiać straty. Byliśmy bardzo blisko doprowadzenia do rzutów karnych, niestety dla nas goście na kilka sekund przed końcem przeprowadzili "złotą" akcję. Jak ten mecz oceniają trener i rozgrywający Meble Wójcik?

Przełamanie było bardzo blisko 13.12.2017

Niekwestionowanym faworytem tego spotkania była drużyna gości, która po 14. seriach zajmowała 4. miejsce w grupie granatowej. Elblążanie mieli jednak zamiar wreszcie przełamać serię porażek. Pojedynek od pierwszych minut był dość wyrównany i o tym, która z ekip zdobyła 4 punkty zadecydowała dopiero ostatnia akcja meczu!

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: CHROBRY GŁOGÓW 12.12.2017

Przed nami ostatnie spotkanie w 2017 roku z udziałem Meblarzy. Po serii dziesięciu kolejnych porażek, tym razem elbląska drużyna zmierzy się przed własnymi kibicami z Chrobrym Głogów, który przyjedzie tu jednak w roli faworyta. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej tej ekipie.

Wciąż bez wyjazdowej wygranej 09.12.2017

Dla Meblarzy starcie ze Spójnią Gdynia miał być przełamaniem złej serii, która trwa już dwa i pół miesiąca. Jednak w ostatnim meczu z kadry wypadło nam dwóch kolejnych graczy i na spotanie ze Spójnią pojechaliśmy tylko w 11-osobowym składzie. Słabo zagraliśmy w pierwszej połowie, w drugiej niewiele zabrakło do odrobienia strat.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: SPÓJNIA GDYNIA 08.12.2017

W najbliższy weekend rozegramy ostatnie spotkanie wyjazdowe w tej rundzie. Rywalem Meblarzy będzie tegoroczny beniaminek, z którym jeszcze przed dwoma laty graliśmy w rozgrywkach pierwszoligowych. Obie drużyny znajdują się na końcu tabeli grupy granatowej.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: NMC GÓRNIK ZABRZE 06.12.2017

Mikołaju mamy dziś jedno marzenie, ale jego spełnienie jest dla nas istotne. Nie wygraliśmy ligowego pojedynku od ponad dwóch miesięcy, dlatego bylibyśmy zadowoleni gdybyś sprawił nam dziś niespodziankę i przyczynił się do wygranej z Górnikiem :) Gdybyśmy napisali list do Mikołaja, to tak właśnie mogłaby brzmieć jego treść. Do Elbląga zawita dziś mocna superligowa firma, która od początku tego sezonu prezentuje wysoką formę.