fot. Anna Dembińska (portel.pl)

CZAS NA REWANŻ: GWARDIA OPOLE 18.01.2018

Ligowy pociąg się rozpędza. Łącznie ze rozegranym już meczem w Szczecinie na przełomie stycznia i lutego w ciągu 20 dni czeka na 6 spotkań ligowych i jedno w Pucharze Polski. Najbliższa stacja to Opole, gdzie w sobotę 20. stycznia zmierzymy się z Gwardią.

NIECHLUBNY REKORD WCIĄŻ BIJE 17.01.2018

Rundę rewanżową rozpoczęliśmy od porażki. W 16. serii Pogoń Szczecin we własnej hali pokonała nas różnicą pięciu bramek, mimo iż początek meczu należał do naszej drużyny. Przegrana spowodowała, że wciąż po raz ostatni w lidze wygraliśmy 23. września ubiegłego roku, w meczu 4. kolejki.

CZAS NA REWANŻ: SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN 16.01.2018

Okres przerwy świąteczno-noworocznej i na mecze reprezentacji Polski dobiegł końca, wracamy zatem do ligowej rywalizacji o punkty. Jutro czeka nas pojedynek z zespołem, którego w pierwszej rundzie pokonaliśmy, tym samym rozpoczynając drugi sezon w Superlidze od zdobyczy punktowej.

PGNiG Superliga włącza się do kampanii edukacyjnej „Powietrze bez śmieci” 15.01.2018

Do walki o czystsze powietrze włącza się PGNiG Superliga, promując kampanię edukacyjną „Rodzice i Dzieci, Powietrze bez śmieci”. Akcja prowadzona przez Fundację PGNIG im. Ignacego Łukasiewicza, swoim zasięgiem obejmie kilka tysięcy szkół i wszystkie polskie gminy.

MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR! 22.12.2017

Święta Bożego Narodzenia to czas składania sobie serdecznych życzeń, wzajemnej miłości oraz podsumowań mijającego roku i planów na ten kolejny.

Walka do samego końca 14.12.2017

Eksperci i fani polskiego handballa przed pojedynkiem z Chrobrym z zdecydowanej większości stawiali na pewne zwycięstwo głogowian. Środowe spotkanie obfitowało w wiele emocji i zwrotów akcji. Obie drużyny potrafiły odrabiać straty. Byliśmy bardzo blisko doprowadzenia do rzutów karnych, niestety dla nas goście na kilka sekund przed końcem przeprowadzili "złotą" akcję. Jak ten mecz oceniają trener i rozgrywający Meble Wójcik?

Przełamanie było bardzo blisko 13.12.2017

Niekwestionowanym faworytem tego spotkania była drużyna gości, która po 14. seriach zajmowała 4. miejsce w grupie granatowej. Elblążanie mieli jednak zamiar wreszcie przełamać serię porażek. Pojedynek od pierwszych minut był dość wyrównany i o tym, która z ekip zdobyła 4 punkty zadecydowała dopiero ostatnia akcja meczu!

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: CHROBRY GŁOGÓW 12.12.2017

Przed nami ostatnie spotkanie w 2017 roku z udziałem Meblarzy. Po serii dziesięciu kolejnych porażek, tym razem elbląska drużyna zmierzy się przed własnymi kibicami z Chrobrym Głogów, który przyjedzie tu jednak w roli faworyta. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej tej ekipie.

Wciąż bez wyjazdowej wygranej 09.12.2017

Dla Meblarzy starcie ze Spójnią Gdynia miał być przełamaniem złej serii, która trwa już dwa i pół miesiąca. Jednak w ostatnim meczu z kadry wypadło nam dwóch kolejnych graczy i na spotanie ze Spójnią pojechaliśmy tylko w 11-osobowym składzie. Słabo zagraliśmy w pierwszej połowie, w drugiej niewiele zabrakło do odrobienia strat.