Prezentacja zawodników 2019/2020

„Kontratak – magazyn PGNiG Superligi” w nowej formule w nSport+ 12.02.2018

„Kontratak – magazyn PGNiG Superligi” zadebiutuje na antenie nSport+ w nowej formule w poniedziałek 12 lutego o godzinie 21:00. Magazyn poświęcony rozgrywkom PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych zostanie wydłużony do godziny i prowadzony na żywo. Magazyn poprowadzą Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych oraz ekspertka nc+, była reprezentantka Polski w piłce ręcznej Iwona Niedźwiedź.

Adrian Fiodor odchodzi z Mebli Wójcik Elbląg 06.02.2018

Pochodzący z Płocka bramkarz, z dniem 31 stycznia 2018 roku przestał być zawodnikiem Mebli Wójcik Elbląg. Kontrakt Adriana Fiodora został rozwiązany za porozumieniem stron.

Obiecująco do przerwy 06.02.2018

Zgodnie z przewidywaniami nie udało nam się zawojować Hali Legionów w Kielcach i sprawić sensacji pokonując drużynę mistrzów Polski. Pierwsza odsłona była w naszym wykonaniu jednak na tyle dobra, że przystępując do drugiej mieliśmy nadzieję na niezbyt wysoki wymiar "kary". Faworyt podkręcił po przerwie tempo, dzięki czemu odniósł wysokie zwycięstwo.

CZAS NA REWANŻ: PGE VIVE KIELCE 05.02.2018

Zdecydowana większość ligowych przeciwników pojedynek przeciwko mistrzom Polski traktuje jako możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i formy na tle utytułowanego i bogatego kadrowo rywala. Nie inaczej będzie w naszym przypadku. Niemniej jednak przystąpimy do tego spotkania na luzie.

Sił wystarczyło na trzy kwadranse 03.02.2018

6 bramek przewagi na 19 minut przed końcem meczu nie wystarczyło elblążanom do wygranej z MKS-em Kalisz. Goście dwukrotnie zmienili ustawienie w obronie i odrobili z nawiązką straty, dzięki czemu drugi raz w sezonie pokonali Meblarzy.

Zabrakło powrotu do obrony 03.02.2018

Pomimo dobrych czterdziestu minut w meczu z Energą MKS Kalisz, nie zdobyliśmy tak bardzo potrzebnych nam punktów mimo prowadzenia różnicą nawet sześciu bramek. Przyczyny porażki wskazują trener i skrzydłowy elbląskiej drużyny.

CZAS NA REWANŻ: ENERGA MKS KALISZ 02.02.2018

Po pierwszym wyjazdowym zwycięstwie, również pierwszym w tym roku, Meblarze zagrają z beniaminkiem Superligi, który jest największą niespodzianką tego sezonu. W 2018 roku nie znaleźli jeszcze pogromcy, ale kto wie może ta seria zakończy się właśnie w Elblągu?

PUCHAR POLSKI: SPOKOJNE ZWYCIĘSTWO Z I-LIGOWCEM 31.01.2018

Zgodnie z przewidywaniami sukcesem Meblarzy zakończyło się środowe spotkanie w 1/16 Pucharu Polski z SPR GKS Żukowo. Elblążanie wygrali różnicą czternastu bramek, odnosząc najwyższe zwycięstwo w tym sezonie.

Komentarze po wygranej w Legionowie 28.01.2018

Obaj trenerzy po spotkaniu KPR - Meble Wójcik byli zgodni, że to nasza drużyna dyktowała warunki w drugiej połowie. Duża w tym zasługa obrońców, którzy mocno pomogli bramkarzowi a to przyniosło kolejne szanse w ataku. Przedstawiamy komentarze Jacka Będzikowskiego, Marcina Smolarczyka i Piotra Sadowskiego.