Charytatywny mecz dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielkie Dyktando PGNiG Superligi 21.02.2018

PGNiG Superliga z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego zorganizuje dyktando, a w social mediowej zabawie wezmą udział także zagraniczni zawodnicy. Nasz klub w tej akcji reprezentować będzie cała drużyna wraz z trenerem.

Chłodna głowa i konsekwencja 18.02.2018

Pojedynek z Piotrkowianinem był jednym z nielicznych w tym sezonie, w którym przez całe 60 minut graliśmy długo i konsekwentnie w ataku. To zaaowocowało wysoką skutecznością rzutów. W bramce całe spotkanie rozegrał Sebastian Ram, który zapisał na swoim koncie 41% skutecznych interwencji, broniąc m.in. 4 rzuty karne. Jak ten zawodnik wraz z trenerem elbląskiej drużyny oceniają sobotni mecz?

Od początku do końca razem! 17.02.2018

Szczypiorniści Meble Wójcik zrewanżowali się ekipie Piotrkowianina za porażkę w pierwszej rundzie. Dysponujący wąską kadrą gospodarze od początku dyktowali warunki gry, mając w bramce ogromne wsparcie w osobie Sebastiana Rama. To nasze drugie zwycięstwo w rundzie rewanżowej.

CZAS NA REWANŻ: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 16.02.2018

W najbliższy weekend w Elblągu zmierzą się ze sobą drużyny, które w 2018 nie radzą sobie zbyt dobrze i bardzo potrzebują punktów. Nasza drużyna zamierza zrewanżować się za porażkę w pierwszej rundzie.

Trofeum za Mistrzostwo Polski zawita do Elbląga 13.02.2018

PGNiG Superliga rozpoczyna akcję Trophy Tour. Puchar dla zdobywcy Mistrzostwa Polski zawita w każdym z „superligowych” miast. Kibice w Elblągu będą mogli oglądać trofeum w dniach 17 – 18 lutego.

„Kontratak – magazyn PGNiG Superligi” w nowej formule w nSport+ 12.02.2018

„Kontratak – magazyn PGNiG Superligi” zadebiutuje na antenie nSport+ w nowej formule w poniedziałek 12 lutego o godzinie 21:00. Magazyn poświęcony rozgrywkom PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych zostanie wydłużony do godziny i prowadzony na żywo. Magazyn poprowadzą Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych oraz ekspertka nc+, była reprezentantka Polski w piłce ręcznej Iwona Niedźwiedź.

Adrian Fiodor odchodzi z Mebli Wójcik Elbląg 06.02.2018

Pochodzący z Płocka bramkarz, z dniem 31 stycznia 2018 roku przestał być zawodnikiem Mebli Wójcik Elbląg. Kontrakt Adriana Fiodora został rozwiązany za porozumieniem stron.

Obiecująco do przerwy 06.02.2018

Zgodnie z przewidywaniami nie udało nam się zawojować Hali Legionów w Kielcach i sprawić sensacji pokonując drużynę mistrzów Polski. Pierwsza odsłona była w naszym wykonaniu jednak na tyle dobra, że przystępując do drugiej mieliśmy nadzieję na niezbyt wysoki wymiar "kary". Faworyt podkręcił po przerwie tempo, dzięki czemu odniósł wysokie zwycięstwo.

CZAS NA REWANŻ: PGE VIVE KIELCE 05.02.2018

Zdecydowana większość ligowych przeciwników pojedynek przeciwko mistrzom Polski traktuje jako możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i formy na tle utytułowanego i bogatego kadrowo rywala. Nie inaczej będzie w naszym przypadku. Niemniej jednak przystąpimy do tego spotkania na luzie.