Sambor Tczew

Ambitna postawa z Azotami 24.01.2018

Puławianie już meczem typowani byli do wygranej z drużyną Meble Wójcik. Goście mieli przewagę od samego początku, chociaż w pierwszej połowie gospodarze trzykrotnie mogli doprowadzić do remisu. Elblążanie przegrali już 14. spotkanie z rzędu.

Światełko w tunelu 24.01.2018

W starciu przeciwko trzeciej sile w Superlidze ciężko jest oczekiwać zdobyczy punktowej, jednak trzeba walczyć do samego końca by wciąż poprawiać swoją grę. Taką postawę zaprezentowali dziś Meblarze, co w pomeczowych wypowiedziach potwierdzają elbląscy gracze.

CZAS NA REWANŻ: AZOTY PUŁAWY 23.01.2018

Elbląski zespół po raz ostatni z wygranej i zdobytych punktów cieszył się 23 września ubiegłego roku, w starciu przeciwko KPR Leginowo we własnej hali. Od tamtej pory ekipa dowodzona przez Jacka Będzikowskiego doznała 13 porażek z rzędu. Już jutro kolejna szansa na przerwanie tej fatalnej serii. Będzie jednak o to trudno, bowiem Meblarze zmierzą się z wiceliderem grupy pomarańczowej.

Gwardia odskoczyła w ostatnim kwadransie 20.01.2018

Seria porażek Meblarzy wciąż trwa. Tym razem mimo ambitnej walki i odrobienia kilku bramek straty w drugiej połowie spotkania, doznaliśmy 7-bramkowej porażki w Opolu.

CZAS NA REWANŻ: GWARDIA OPOLE 18.01.2018

Ligowy pociąg się rozpędza. Łącznie ze rozegranym już meczem w Szczecinie na przełomie stycznia i lutego w ciągu 20 dni czeka na 6 spotkań ligowych i jedno w Pucharze Polski. Najbliższa stacja to Opole, gdzie w sobotę 20. stycznia zmierzymy się z Gwardią.

NIECHLUBNY REKORD WCIĄŻ BIJE 17.01.2018

Rundę rewanżową rozpoczęliśmy od porażki. W 16. serii Pogoń Szczecin we własnej hali pokonała nas różnicą pięciu bramek, mimo iż początek meczu należał do naszej drużyny. Przegrana spowodowała, że wciąż po raz ostatni w lidze wygraliśmy 23. września ubiegłego roku, w meczu 4. kolejki.

CZAS NA REWANŻ: SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN 16.01.2018

Okres przerwy świąteczno-noworocznej i na mecze reprezentacji Polski dobiegł końca, wracamy zatem do ligowej rywalizacji o punkty. Jutro czeka nas pojedynek z zespołem, którego w pierwszej rundzie pokonaliśmy, tym samym rozpoczynając drugi sezon w Superlidze od zdobyczy punktowej.

PGNiG Superliga włącza się do kampanii edukacyjnej „Powietrze bez śmieci” 15.01.2018

Do walki o czystsze powietrze włącza się PGNiG Superliga, promując kampanię edukacyjną „Rodzice i Dzieci, Powietrze bez śmieci”. Akcja prowadzona przez Fundację PGNIG im. Ignacego Łukasiewicza, swoim zasięgiem obejmie kilka tysięcy szkół i wszystkie polskie gminy.

MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR! 22.12.2017

Święta Bożego Narodzenia to czas składania sobie serdecznych życzeń, wzajemnej miłości oraz podsumowań mijającego roku i planów na ten kolejny.