fot. Anna Dembińska (portel.pl)

Od początku do końca razem! 17.02.2018

Szczypiorniści Meble Wójcik zrewanżowali się ekipie Piotrkowianina za porażkę w pierwszej rundzie. Dysponujący wąską kadrą gospodarze od początku dyktowali warunki gry, mając w bramce ogromne wsparcie w osobie Sebastiana Rama. To nasze drugie zwycięstwo w rundzie rewanżowej.

CZAS NA REWANŻ: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 16.02.2018

W najbliższy weekend w Elblągu zmierzą się ze sobą drużyny, które w 2018 nie radzą sobie zbyt dobrze i bardzo potrzebują punktów. Nasza drużyna zamierza zrewanżować się za porażkę w pierwszej rundzie.

Trofeum za Mistrzostwo Polski zawita do Elbląga 13.02.2018

PGNiG Superliga rozpoczyna akcję Trophy Tour. Puchar dla zdobywcy Mistrzostwa Polski zawita w każdym z „superligowych” miast. Kibice w Elblągu będą mogli oglądać trofeum w dniach 17 – 18 lutego.

„Kontratak – magazyn PGNiG Superligi” w nowej formule w nSport+ 12.02.2018

„Kontratak – magazyn PGNiG Superligi” zadebiutuje na antenie nSport+ w nowej formule w poniedziałek 12 lutego o godzinie 21:00. Magazyn poświęcony rozgrywkom PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych zostanie wydłużony do godziny i prowadzony na żywo. Magazyn poprowadzą Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych oraz ekspertka nc+, była reprezentantka Polski w piłce ręcznej Iwona Niedźwiedź.

Adrian Fiodor odchodzi z Mebli Wójcik Elbląg 06.02.2018

Pochodzący z Płocka bramkarz, z dniem 31 stycznia 2018 roku przestał być zawodnikiem Mebli Wójcik Elbląg. Kontrakt Adriana Fiodora został rozwiązany za porozumieniem stron.

Obiecująco do przerwy 06.02.2018

Zgodnie z przewidywaniami nie udało nam się zawojować Hali Legionów w Kielcach i sprawić sensacji pokonując drużynę mistrzów Polski. Pierwsza odsłona była w naszym wykonaniu jednak na tyle dobra, że przystępując do drugiej mieliśmy nadzieję na niezbyt wysoki wymiar "kary". Faworyt podkręcił po przerwie tempo, dzięki czemu odniósł wysokie zwycięstwo.

CZAS NA REWANŻ: PGE VIVE KIELCE 05.02.2018

Zdecydowana większość ligowych przeciwników pojedynek przeciwko mistrzom Polski traktuje jako możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i formy na tle utytułowanego i bogatego kadrowo rywala. Nie inaczej będzie w naszym przypadku. Niemniej jednak przystąpimy do tego spotkania na luzie.

Sił wystarczyło na trzy kwadranse 03.02.2018

6 bramek przewagi na 19 minut przed końcem meczu nie wystarczyło elblążanom do wygranej z MKS-em Kalisz. Goście dwukrotnie zmienili ustawienie w obronie i odrobili z nawiązką straty, dzięki czemu drugi raz w sezonie pokonali Meblarzy.

Zabrakło powrotu do obrony 03.02.2018

Pomimo dobrych czterdziestu minut w meczu z Energą MKS Kalisz, nie zdobyliśmy tak bardzo potrzebnych nam punktów mimo prowadzenia różnicą nawet sześciu bramek. Przyczyny porażki wskazują trener i skrzydłowy elbląskiej drużyny.