fot. Anna Dembińska (portel.pl)

Dzień Kobiet w PGNiG Superlidze 05.03.2018

Mecz „Różowej Wstążki”, to część działań związanych z Dniem Kobiet i zachęcaniem do badań profilaktycznych. Panie mogą liczyć na wiele niespodzianek, także podczas meczów innych drużyn PGNiG Superligi.

PGNiG Superliga rolluje raka 05.03.2018

7 marca Gwardia Opole i Chrobry Głogów zagrają w Meczu „Różowej Wstążki”. Partnerem akcji jest Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj życie.

Duża niespodzianka w Elblągu! 03.03.2018

Zapowiadaliśmy, że jesteśmy w stanie doprowadzić do niespodzianki. Pierwsze 30 minut meczu to potwierdzało. Meblarze grający bardzo skutecznie w ataku, wspierani przez Pawła Kiepulskiego w bramce, do przerwy prowadzili 16:11. Po zmianie stron goście odrobili straty, wyszli nawet na prowadzenie, ale ostatecznie próbę nerwów lepiej wytrzymali gospodarze.

Nie zwiesiliśmy głowy 03.03.2018

Niewiele osób mówiło, że jesteśmy w stanie urwać punkty ekipie z Kwidzyna, szczególnie po ostatniej wygranej tego zespołu z Azotami Puławy. Nie poddaliśmy się i poszliśmy po swoje. Jak jednobramkową wygraną z MMTS oceniają nasi gracze oraz trener?

CZAS NA REWANŻ: MMTS KWIDZYN 01.03.2018

Po przegranej w Gdańsku elblążanie mają przed sobą dwa spotkania we własnej hali. Pierwsze z nich w najbliższą sobotę, a rywalem dobrze znany MMTS Kwidzyn, który w minionej serii dokonał niespodzianki i pokonał przed własną publicznością Azoty Puławy różnicą siedmiu bramek. Meblarzy czeka zatem spore wyzwanie.

Krótki zryw to zbyt mało 24.02.2018

Wyjazd do Gdańska chcieliśmy zakończyć sukcesem, ale gospodarze zagrali twardo w obronie i szczególnie w pierwszej połowie mogli liczyć na swojego bramkarza. Zespół z nad morza szybko zbudował sobie przewagę, którzy utrzymał od samego końca.

CZAS NA REWANŻ: WYBRZEŻE GDAŃSK 23.02.2018

W sobotni wieczór w trójmieście staną na przeciwko siebie drużyny opromienione zwycięstwami w poprzedniej serii spotkań. Liczymy, że to nasz zespół wygra drugi mecz z rzędu.

Wielkie Dyktando PGNiG Superligi 21.02.2018

PGNiG Superliga z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego zorganizuje dyktando, a w social mediowej zabawie wezmą udział także zagraniczni zawodnicy. Nasz klub w tej akcji reprezentować będzie cała drużyna wraz z trenerem.

Chłodna głowa i konsekwencja 18.02.2018

Pojedynek z Piotrkowianinem był jednym z nielicznych w tym sezonie, w którym przez całe 60 minut graliśmy długo i konsekwentnie w ataku. To zaaowocowało wysoką skutecznością rzutów. W bramce całe spotkanie rozegrał Sebastian Ram, który zapisał na swoim koncie 41% skutecznych interwencji, broniąc m.in. 4 rzuty karne. Jak ten zawodnik wraz z trenerem elbląskiej drużyny oceniają sobotni mecz?