Charytatywny mecz dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dwa punkty muszą być nasze 03.10.2014

Czas na czwartą ligową kolejkę. Po ubiegłotygodniowej porażce spadliśmy na 9. miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę pojawia się jednak okazja, żeby awansować i jednocześnie odnotować drugie zwycięstwo w bieżącym sezonie. Do Elbląga przyjeżdża drużyna, która w trzech poprzednich meczach ani razu jeszcze nie wygrała.

Tabela może się jeszcze odwrócić 29.09.2014

Za nami trzy ligowe mecze. W tabeli zajmujemy dziewiąte miejsce, mając na koncie trzy punkty. Trener Meblarzy, Dariusz Molski, twierdzi, że póki co nie można za bardzo przywiązywać uwagi do rezultatów wszystkich spotkań, a także poczynań rywali.

Piotrków niezdobyty 28.09.2014

W dzisiejszym pojedynku drużyn, które jeszcze w 2008 roku rywalizowały ze sobą w Ekstraklasie, lepszy okazał się Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Decydująca dla końcowego wyniku okazała się słabsza postawa Meblarzy w drugiej połowie spotkania.

Daleki wyjazd do Piotrkowa 26.09.2014

Dwa rozegrane spotkania, remis i zwycięstwo oraz trzy punkty na koncie. Taki jest nasz bilans po pierwszych kolejkach nowego sezonu. Styl gry jednak wymaga znacznej poprawy. Czy pójdziemy za ciosem i wygramy drugi kolejny mecz? Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, zatem czeka nas ponad 350 km wyjazd.

Wyrwane zwycięstwo z MKS Poznań 21.09.2014

To był drugi ligowy mecz tego sezonu w wykonaniu naszych graczy i pierwszy we własnej hali. Zdobycie dwóch punktów nie przyszło jednak łatwo. - Musimy od początku narzucić swój styl gry i po prostu grac swoje długo i konsekwentnie - tak rywala przed spotkaniem przedstawiał Mikołaj Kupiec. Jego ocena rywali się potwierdziła. Dwukrotnie mieliśmy już pięć bramek przewagi, ale rywale za każdym razem nie poddali się i starali się odrobić straty. Mimo nerwów w końcówce zdobyliśmy komplet punktów.

Liczy się tylko zwycięstwo 19.09.2014

Szczypiorniści elbląskiej drużyny w najbliższą sobotę rozegrają drugi mecz bieżącego sezonu na zapleczu PGNiG Superligi. Ich przeciwnikiem będzie drużyna MKS Poznań. Na papierze to nasz zespół jest faworytem, ale jak pokazała inauguracyjna kolejka, nikogo nie można lekceważyć.