Ostatni mecz I ligi z CKS Jurand Ciechanów

Puchar Warmii i Mazur dla KS Meble Wójcik Elbląg 31.10.2014

W finałowej rywalizacji o wojewódzki Puchar Polski po emocjonującym spotkaniu pokonaliśmy w derbowym pojedynku zespół prowadzony przez Karola Adamowicza. Awans do pierwszej rundy ogólnopolskiej rywalizacji o ten puchar wywalczyliśmy dopiero w rzutach karnych. W niej bohaterami okazali się ... bramkarze naszej drużyny!

Rewanż za ligę? 30.10.2014

Ubiegłotygodniowe spotkanie z Warmią w Olsztynie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali nas różnicą zaledwie jednej bramki. Dzisiaj oba zespoły ponownie zmierzą się ze sobą, tym razem w ramach rozgrywek Pucharu Polski.

Minimalna porażka w derbach 26.10.2014

Wczorajszy pojedynek o prymat w województwie warmińsko - mazurskim tradycyjnie był bardzo zacięty. Mieliśmy nawet kilka bramek przewagi, jednak w drugiej połowie drużyna Warmii przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. W obu drużynach znaleźli się gracze, którzy zanotowali na swoim koncie po dziesięć bramek.

Utrzymać serię zwycięstw 24.10.2014

Przed nami kolejny mecz o ligowe punkty, ale nie tylko. Jutrzejsze spotkanie będzie jednocześnie meczem prestiżowym, bowiem zwycięzca tego pojedynku będzie mógł legitymować się mianem najlepszej w województwie warmińsko - mazurskim, przynajmniej do meczu rewanżowego. Czas zatem na derbowe spotkanie z Warmią Olsztyn.

Wysokie zwycięstwo z Białą Podlaską 19.10.2014

Historyczny, bo ostatni mecz na starym parkiecie w hali MOS przy ul. Kościuszki zakończył się zdecydowaną wygraną Meblarzy nad jednym z trzech ligowych beniaminków. Nasza dominacja w tym spotkaniu od początku do końca nie podlegała dyskusji .

Remis będzie dla nas porazką 17.10.2014

Przed nami kolejne ligowe spotkanie z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Czy tym razem uda się wygrać i jednocześnie zanotować drugie zwycięstwo z rzędu? Do Elbląga przyjeżdża bowiem beniaminek, który w bieżących rozgrywkach prezentuje kiepską formę. Kiedy zatem jak nie teraz mamy zaprezentować lepszy styl gry i odbudować swoje morale po słabszym początku sezonu?

Czas na przełamanie 14.10.2014

Początku bieżącego sezonu w naszym wykonaniu nie można uznać za udany. W czterech meczach wywalczyliśmy jedynie trzy punkty, czyli zdecydowanie mniej niż planowaliśmy. Dwa ostatnie mecze przegraliśmy, dlatego jak najszybciej musimy powrócić na zwycięską ścieżkę i odbudować własne morale.

Konsekwencja i doświadczenie zwyciężyły 14.10.2014

Decydujący wpływ na końcowy wynik meczu w Gdańsku z tamtejszym SMS-em miały właśnie te dwa elementy. Nasi gracze po dość wyrównanym spotkaniu ostatecznie wygrali z młodą drużyną z Trójmiasta 28:25, tym samym odnotowując drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach i jednocześnie pierwsze na wyjeździe.

Reprezentacyjni Meblarze 10.10.2014

Po zakończeniu poprzedniego sezonu w polskiej reprezentacji młodzieżowej nastąpiła zmiana na stanowisku pierwszego szkoleniowca. Krzysztofa Kisiela zastąpił aktualny trener Wybrzeża Gdańsk, Damian Wleklak. Od samego początku, w jego kręgu zainteresowań, podobnie jak i u poprzednika, znajdują się gracze naszego zespołu.