ROLLERCOASTER

Utrzymać serię zwycięstw 24.10.2014

Przed nami kolejny mecz o ligowe punkty, ale nie tylko. Jutrzejsze spotkanie będzie jednocześnie meczem prestiżowym, bowiem zwycięzca tego pojedynku będzie mógł legitymować się mianem najlepszej w województwie warmińsko - mazurskim, przynajmniej do meczu rewanżowego. Czas zatem na derbowe spotkanie z Warmią Olsztyn.

Wysokie zwycięstwo z Białą Podlaską 19.10.2014

Historyczny, bo ostatni mecz na starym parkiecie w hali MOS przy ul. Kościuszki zakończył się zdecydowaną wygraną Meblarzy nad jednym z trzech ligowych beniaminków. Nasza dominacja w tym spotkaniu od początku do końca nie podlegała dyskusji .

Remis będzie dla nas porazką 17.10.2014

Przed nami kolejne ligowe spotkanie z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Czy tym razem uda się wygrać i jednocześnie zanotować drugie zwycięstwo z rzędu? Do Elbląga przyjeżdża bowiem beniaminek, który w bieżących rozgrywkach prezentuje kiepską formę. Kiedy zatem jak nie teraz mamy zaprezentować lepszy styl gry i odbudować swoje morale po słabszym początku sezonu?

Czas na przełamanie 14.10.2014

Początku bieżącego sezonu w naszym wykonaniu nie można uznać za udany. W czterech meczach wywalczyliśmy jedynie trzy punkty, czyli zdecydowanie mniej niż planowaliśmy. Dwa ostatnie mecze przegraliśmy, dlatego jak najszybciej musimy powrócić na zwycięską ścieżkę i odbudować własne morale.

Konsekwencja i doświadczenie zwyciężyły 14.10.2014

Decydujący wpływ na końcowy wynik meczu w Gdańsku z tamtejszym SMS-em miały właśnie te dwa elementy. Nasi gracze po dość wyrównanym spotkaniu ostatecznie wygrali z młodą drużyną z Trójmiasta 28:25, tym samym odnotowując drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach i jednocześnie pierwsze na wyjeździe.

Reprezentacyjni Meblarze 10.10.2014

Po zakończeniu poprzedniego sezonu w polskiej reprezentacji młodzieżowej nastąpiła zmiana na stanowisku pierwszego szkoleniowca. Krzysztofa Kisiela zastąpił aktualny trener Wybrzeża Gdańsk, Damian Wleklak. Od samego początku, w jego kręgu zainteresowań, podobnie jak i u poprzednika, znajdują się gracze naszego zespołu.

Zaskakująca porażka z Warszawianką 04.10.2014

Ten mecz miał wyglądać zupełnie inaczej. Całkowicie inne miały być po nim nasze nastroje. Spotkania z beniaminkiem z Warszawy niestety nie będziemy miło wspominać, bowiem po dwóch bardzo odmiennych połowach w naszym wykonaniu ostatecznie przegraliśmy różnicą trzech bramek.

Dwa punkty muszą być nasze 03.10.2014

Czas na czwartą ligową kolejkę. Po ubiegłotygodniowej porażce spadliśmy na 9. miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę pojawia się jednak okazja, żeby awansować i jednocześnie odnotować drugie zwycięstwo w bieżącym sezonie. Do Elbląga przyjeżdża drużyna, która w trzech poprzednich meczach ani razu jeszcze nie wygrała.

Tabela może się jeszcze odwrócić 29.09.2014

Za nami trzy ligowe mecze. W tabeli zajmujemy dziewiąte miejsce, mając na koncie trzy punkty. Trener Meblarzy, Dariusz Molski, twierdzi, że póki co nie można za bardzo przywiązywać uwagi do rezultatów wszystkich spotkań, a także poczynań rywali.