fot. Anna Dembińska (portel.pl)

"Jedziemy się bić o zwycięstwo" 15.11.2014

W najbliższym ligowym spotkaniu, które nas czeka, trudno jest wskazać faworyta. Co prawda rywal znajduje się wyżej w tabeli i zagra u siebie, jednak my z meczu na mecz prezentujemy się ostatnio lepiej. Tak naprawdę, nie możemy sobie pozwolić na kolejne stracone punkty w tej rundzie.

Gramy dalej w Pucharze Polski 13.11.2014

Wczorajszy pojedynek kolejnej rundy krajowego pucharu rozegraliśmy w rezerwowym składzie. Nie przeszkodziło to jednak naszemu zespołowi w odniesieniu zwycięstwa z ligowym beniaminkiem z Brodnicy. Z dobrej strony pokazało się szczególnie trzech graczy - Krawczyk, Nowakowski oraz Bąkowski.

Poznaliśmy kolejnego przeciwnika w krajowym pucharze 13.11.2014

Po wczorajszym zwycięstwie w I etapie centralnej fazy rozgrywek o Puchar Polski stało się jasne, że dzisiaj poznamy przeciwnika. W wyniku losowania, które odbyło się dziś w siedzibie ZPRP w Warszawie wiemy już, że naszym rywalem będzie drużyna drugoligowa.

Komplet punktów został w Elblągu 10.11.2014

W pojedynku ligowych sąsiadów w tabeli zwycięstwo dzięki lepszej postawie w obronie odniósł zespół gospodarzy. Tym samym odskoczyliśmy zespołowi z Leszna na trzy punkty i awansowaliśmy na siódme miejsce w lidze. Jak pokazało boisko spotkanie nie należało do łatwych.

Pojedynek sąsiadów w tabeli 08.11.2014

Czas na kolejne ligowe starcie we własnej hali. Tym razem do Elbląga przyjedzie drużyna, z którą mamy pewne rachunki do wyrównania sprzed roku. Przed tym meczem dzieli nas różnica tylko jednego punktu.

Znamy kolejnego rywala w krajowym pucharze 07.11.2014

Niemalże dokładnie rok temu w pierwszej rundzie centralnej fazy rozgrywek Pucharu Polski zmierzyliśmy się z drużyną MKS Eltronik Brodnica. Wczoraj poznaliśmy tegorocznego przeciwnika na tym etapie krajowego pucharu. Ponownie zmierzymy się z brodnicką drużyną. Czy i tym razem nasi gracze wyjdą z tego starcia jako zwycięzcy?

Puchar Warmii i Mazur dla KS Meble Wójcik Elbląg 31.10.2014

W finałowej rywalizacji o wojewódzki Puchar Polski po emocjonującym spotkaniu pokonaliśmy w derbowym pojedynku zespół prowadzony przez Karola Adamowicza. Awans do pierwszej rundy ogólnopolskiej rywalizacji o ten puchar wywalczyliśmy dopiero w rzutach karnych. W niej bohaterami okazali się ... bramkarze naszej drużyny!

Rewanż za ligę? 30.10.2014

Ubiegłotygodniowe spotkanie z Warmią w Olsztynie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali nas różnicą zaledwie jednej bramki. Dzisiaj oba zespoły ponownie zmierzą się ze sobą, tym razem w ramach rozgrywek Pucharu Polski.

Minimalna porażka w derbach 26.10.2014

Wczorajszy pojedynek o prymat w województwie warmińsko - mazurskim tradycyjnie był bardzo zacięty. Mieliśmy nawet kilka bramek przewagi, jednak w drugiej połowie drużyna Warmii przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. W obu drużynach znaleźli się gracze, którzy zanotowali na swoim koncie po dziesięć bramek.