Nieszczęśliwy Maraton

Awans w bólach 19.11.2014

Spotkanie drugiej rundy Pucharu Polski z Gwardią Koszalin miało być łatwe, jednak kolejny raz w tym sezonie przekonaliśmy się, że trudno jest nam sprostać roli faworyta. Zwycięstwo i awans do kolejnej rundy zapewniliśmy sobie dopiero w ostatniej akcji.

Wygrać i zachować siły na ligę 18.11.2014

Już jutro przed nami kolejny mecz tegorocznego Pucharu Polski. Podczas ubiegłotygodniowego losowania okazało się, że kolejnym rywalem Meblarzy będzie Gwardia Koszalin. Drużyna ta występuję w II lidze, dlatego też choćby z tego powodu jesteśmy faworytem tej rywalizacji. - Chcemy awansować dalej - mówi jasno Jakub Malczewski.

Zwycięstwo na trudnym terenie 16.11.2014

Takiego meczu z tak dobrą postawą w obronie naszego zespołu oczekiwaliśmy. Byliśmy bardzo zdeterminowani by zdobyć komplet punktów z Wolsztyniakiem na wyjeździe, gdzie miejscowi nie przegrali od marca tego roku. Każda seria się jednak kiedyś kończy.

"Jedziemy się bić o zwycięstwo" 15.11.2014

W najbliższym ligowym spotkaniu, które nas czeka, trudno jest wskazać faworyta. Co prawda rywal znajduje się wyżej w tabeli i zagra u siebie, jednak my z meczu na mecz prezentujemy się ostatnio lepiej. Tak naprawdę, nie możemy sobie pozwolić na kolejne stracone punkty w tej rundzie.

Gramy dalej w Pucharze Polski 13.11.2014

Wczorajszy pojedynek kolejnej rundy krajowego pucharu rozegraliśmy w rezerwowym składzie. Nie przeszkodziło to jednak naszemu zespołowi w odniesieniu zwycięstwa z ligowym beniaminkiem z Brodnicy. Z dobrej strony pokazało się szczególnie trzech graczy - Krawczyk, Nowakowski oraz Bąkowski.

Poznaliśmy kolejnego przeciwnika w krajowym pucharze 13.11.2014

Po wczorajszym zwycięstwie w I etapie centralnej fazy rozgrywek o Puchar Polski stało się jasne, że dzisiaj poznamy przeciwnika. W wyniku losowania, które odbyło się dziś w siedzibie ZPRP w Warszawie wiemy już, że naszym rywalem będzie drużyna drugoligowa.

Komplet punktów został w Elblągu 10.11.2014

W pojedynku ligowych sąsiadów w tabeli zwycięstwo dzięki lepszej postawie w obronie odniósł zespół gospodarzy. Tym samym odskoczyliśmy zespołowi z Leszna na trzy punkty i awansowaliśmy na siódme miejsce w lidze. Jak pokazało boisko spotkanie nie należało do łatwych.

Pojedynek sąsiadów w tabeli 08.11.2014

Czas na kolejne ligowe starcie we własnej hali. Tym razem do Elbląga przyjedzie drużyna, z którą mamy pewne rachunki do wyrównania sprzed roku. Przed tym meczem dzieli nas różnica tylko jednego punktu.

Znamy kolejnego rywala w krajowym pucharze 07.11.2014

Niemalże dokładnie rok temu w pierwszej rundzie centralnej fazy rozgrywek Pucharu Polski zmierzyliśmy się z drużyną MKS Eltronik Brodnica. Wczoraj poznaliśmy tegorocznego przeciwnika na tym etapie krajowego pucharu. Ponownie zmierzymy się z brodnicką drużyną. Czy i tym razem nasi gracze wyjdą z tego starcia jako zwycięzcy?