ROLLERCOASTER

Czas postraszyć lidera 29.11.2014

Zaczynamy serię trzech ostatnich spotkań ligowych pierwszej rundy. Po trzech kolejnych wygranych w meczach o punkty przyjdzie nam się zmierzyć z najsilniejszą jak do tej pory ekipą w naszej grupie, czyli KPR Legionowo na wyjeździe. Mimo, że nie jesteśmy uznawani za faworyta, to nie zamierzamy się poddać. Wręcz przeciwnie, chcemy zdobyć kolejne punkty.

Od jutra bilety na Vive 25.11.2014

W miniony poniedziałek poznamy datę meczu 1/8 finału Pucharu Polski, w którym to zmierzymy się z Mistrzem Polski Vive Tauron Kielce. Dzisiaj została uzgodniona godzina meczu oraz ceny biletów.

Data meczu z Vive ustalona 24.11.2014

Znamy już termin meczu Pucharu Polski z Mistrzem Polski Vive Tauron Kielce. Spotkanie, które pierwotnie miało być rozegrane 10 grudnia, zostało przesunięte i odbędzie się dwa dni wcześniej. Będzie to już nasz trzeci mecz z najlepszym klubowym zespołem w Polsce w tym roku kalendarzowym.

Seria zwycięstw przedłużona 23.11.2014

Nasza wczorajsza wygrana z zespołem z Kościerzyny była naszą szóstą z rzędu, w tym trzecią w rozgrywkach ligowych. Poza jednym momentem przez cały czas kontrolowaliśmy spotkanie, prezentując się przy tym świetnie w obronie. Dzięki wygranej awansowaliśmy na czwarte miejsce w lidze.

Z nożem na gardle zagramy o zwycięstwo 21.11.2014

Sobotni mecz zapowiada się bardzo interesująco. Zmierzymy się bowiem z sąsiadem w tabeli, który tak jak my zgromadził do tej pory 11 punktów. Mamy swoje problemy, ale chcemy zdobyć komplet punktów i jednocześnie przedłużyć serię kolejnych zwycięstw. Rywal jest jednak bardzo niewygodną drużyną.

Mistrz Polski ponownie przyjedzie do Elbląga! 20.11.2014

Powiedzmy to jasno - możemy mówić o wyjątkowym szczęściu drugi rok z rzędu! Przed rokiem w ćwierćfinale Pucharu Polski graliśmy z Vive Targi Kielce. Wczoraj dzięki wygranej z Gwardią Koszalin awansowaliśmy do 1/8 finału i tym razem ponownie los przydzielił nam najtrudniejszego, ale zarazem najatrakcyjniejszego marketingowo przeciwnika, czyli kieleckie Vive! To będzie kolejne święto piłki ręcznej w Elblągu.

Awans w bólach 19.11.2014

Spotkanie drugiej rundy Pucharu Polski z Gwardią Koszalin miało być łatwe, jednak kolejny raz w tym sezonie przekonaliśmy się, że trudno jest nam sprostać roli faworyta. Zwycięstwo i awans do kolejnej rundy zapewniliśmy sobie dopiero w ostatniej akcji.

Wygrać i zachować siły na ligę 18.11.2014

Już jutro przed nami kolejny mecz tegorocznego Pucharu Polski. Podczas ubiegłotygodniowego losowania okazało się, że kolejnym rywalem Meblarzy będzie Gwardia Koszalin. Drużyna ta występuję w II lidze, dlatego też choćby z tego powodu jesteśmy faworytem tej rywalizacji. - Chcemy awansować dalej - mówi jasno Jakub Malczewski.

Zwycięstwo na trudnym terenie 16.11.2014

Takiego meczu z tak dobrą postawą w obronie naszego zespołu oczekiwaliśmy. Byliśmy bardzo zdeterminowani by zdobyć komplet punktów z Wolsztyniakiem na wyjeździe, gdzie miejscowi nie przegrali od marca tego roku. Każda seria się jednak kiedyś kończy.