Prezentacja zawodników 2019/2020

Elbląscy kadrowicze 27.03.2018

Kilka dni temu poznaliśmy powołania na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski B. Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że wśród tych 18 graczy jest zawodnik Meble Wójcik Elbląg, a kolejny znajduje się na liście rezerwowej. Przed kadrą turniej towarzyski na Węgrzech.

Ambitna postawa z Górnikiem 24.03.2018

I chociaż z Zabrza wracamy bez zdobyczy punktowej, to mimo porażki ze swojej postawy w tym spotkaniu możemy być zadowoleni. Mocno postawiliśmy się Górnikowi. Do przerwy nieznacznie prowadziliśmy oraz jeszcze pięć minut później. Do zwycięstwa zabrakło jednak sił i większej liczby zmienników. Grając jednak w 10-osobowym składzie nie poddaliśmy się.

CZAS NA REWANŻ: NMC GÓRNIK ZABRZE 23.03.2018

Sezon zasadniczy zbliża się do końca. Do rozegrania Meblarzom pozostały jeszcze trzy mecze. Najbliższym rywalem elbląskiego zespołu będzie na wyjeździe sprawca największej niespodzianki tego sezonu, NMC Górnik Zabrze.

Zdemolowani przez Wisłę 17.03.2018

Dzień przed meczem Orlen Wisły z Meble Wójcik zwolniony został trener płocczan. Można się było zatem spodziewać, że drużyna wicemistrzów Polski podejdzie do tego meczu podrażniona. Wisła prowadziła od początku do końca, podwyższając jedynie swoje konto bramkowe. Meble Wójcik był dziś jedynie tłem dla zespołu gości.

CZAS NA REWANŻ: ORLEN WISŁA PŁOCK 16.03.2018

Meblarze po kilku dniach przeznaczonej na leczenie zdrowia i ran odniesionych w Mielcu, przystępują do kolejnego spotkania. Tym razem rywalem drużyny Jacka Będzikowskiego będzie aktualny wicemistrz Polski z Płocka. Wygrać będzie ciężko, ale jak pokazały ostatnie dni nie jest to zadanie niemożliwe do wykonania.

Gracz 25 serii 12.03.2018

21-letni rozgrywający Meble Wójcik Elbląg Jakub Moryń został wybrany "Graczem 25 serii" PGNIG Superligi w głosowaniu kibiców! W tym spotkaniu nasza drużyna pokonała Zagłębie Lubin 37:30.

Odpadamy z Pucharu Polski 12.03.2018

Nie zagramy w ćwierćfinale krajowego pucharu. W drugim podczas tego weekendu meczu w Mielcu, gospodarze ponownie wygrali, wykorzystując fakt, że graliśmy w niepełnym składzie.

Stal przełamała małą serię Meblarzy 10.03.2018

Ligowy pojedynek w Mielcu zakończył się porażką naszej drużyny. Od samego początku w spotkaniu przewagę mieli gospodarze i chociaż jeszcze w pierwszej połowie zniwelowaliśmy straty, to przed przerwą mielczanie ponownie uzyskali prowadzenie, którego nie udało się odrobić w drugiej połowie. Chociaż byliśmy blisko złapania kontaktu z rywalem.

Weekend z Czeczeńcami 09.03.2018

Przed zespołem Jacka Będzikowskiego bardzo intensywny weekend. Czekają nas bowiem dwa pojedynki przeciwko Stali Mielec. W tak krótkim odstępie czasu dwóch meczów o stawkę jeszcze nie graliśmy. Jedziemy na nie jednak podbudowani ostatni zwycięstwami.