fot. Anna Dembińska (portel.pl)

Rollercoaster z beniaminkiem 30.03.2018

Zwycięstwo ze Spójnią Gdynia jest miłym prezentem świątecznym dla naszych kibiców. Tym samym z kompletem punktów na koncie zakończyliśmy ostatni mecz w elbląskiej hali w tym sezonie. Grę Meblarzy w piątkowym spotkaniu ocenili Michał Tórz i trener Jacek Będzikowski.

Zostaliśmy udziałowcem PGNiG Superligi 28.03.2018

26 marca w Spale miało miejsce spotkanie PGNiG Superligi męskiej, podczas którego odbyło sie posiedzenie rady nadzorczej spółki, a następnie wspólne spotkanie zarządu z kierownictwem Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz prezesami wszystkich klubów - spółek.

CZAS NA REWANŻ: SPÓJNIA GDYNIA 28.03.2018

Trasa ligowego pociągu zbliża się ku końcowi. Meblarzom pozostały jeszcze do dwa spotkania. To najbliższe będzie ostatnim w roli gospodarza. Na przeciwko elblążan stanie beniaminek, z którym drużyna Jacka Będzikowskiego pod koniec ubiegłego roku przegrała.

Elbląscy kadrowicze 27.03.2018

Kilka dni temu poznaliśmy powołania na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski B. Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że wśród tych 18 graczy jest zawodnik Meble Wójcik Elbląg, a kolejny znajduje się na liście rezerwowej. Przed kadrą turniej towarzyski na Węgrzech.

Ambitna postawa z Górnikiem 24.03.2018

I chociaż z Zabrza wracamy bez zdobyczy punktowej, to mimo porażki ze swojej postawy w tym spotkaniu możemy być zadowoleni. Mocno postawiliśmy się Górnikowi. Do przerwy nieznacznie prowadziliśmy oraz jeszcze pięć minut później. Do zwycięstwa zabrakło jednak sił i większej liczby zmienników. Grając jednak w 10-osobowym składzie nie poddaliśmy się.

CZAS NA REWANŻ: NMC GÓRNIK ZABRZE 23.03.2018

Sezon zasadniczy zbliża się do końca. Do rozegrania Meblarzom pozostały jeszcze trzy mecze. Najbliższym rywalem elbląskiego zespołu będzie na wyjeździe sprawca największej niespodzianki tego sezonu, NMC Górnik Zabrze.

Zdemolowani przez Wisłę 17.03.2018

Dzień przed meczem Orlen Wisły z Meble Wójcik zwolniony został trener płocczan. Można się było zatem spodziewać, że drużyna wicemistrzów Polski podejdzie do tego meczu podrażniona. Wisła prowadziła od początku do końca, podwyższając jedynie swoje konto bramkowe. Meble Wójcik był dziś jedynie tłem dla zespołu gości.

CZAS NA REWANŻ: ORLEN WISŁA PŁOCK 16.03.2018

Meblarze po kilku dniach przeznaczonej na leczenie zdrowia i ran odniesionych w Mielcu, przystępują do kolejnego spotkania. Tym razem rywalem drużyny Jacka Będzikowskiego będzie aktualny wicemistrz Polski z Płocka. Wygrać będzie ciężko, ale jak pokazały ostatnie dni nie jest to zadanie niemożliwe do wykonania.

Odpadamy z Pucharu Polski 12.03.2018

Nie zagramy w ćwierćfinale krajowego pucharu. W drugim podczas tego weekendu meczu w Mielcu, gospodarze ponownie wygrali, wykorzystując fakt, że graliśmy w niepełnym składzie.