Sambor Tczew

JOANNA BREHMER: NIE SĄDZIŁAM, ŻE BĘDĘ TĄ JEDNĄ Z WIELU 07.03.2018

Joanna Brehmer, sędzia piłki ręcznej, po Meczu Różowej Wstążki w sezonie 2016/2017 dowiedziała się, że jest chora. Rozmawiamy z nią o tym, jak ważna jest profilaktyka raka. Dziś również sędziuje w Meczu Różowej Wstążki. Start transmisji od 18.15 w nSport+.

3 wygrana z rzędu we własnej hali! 07.03.2018

Chcieliśmy wreszcie wygrać z lubinianami, z którymi dwa poprzednie mecze przegraliśmy jednym trafieniem. Od samego początku graliśmy bardzo skutecznie po obu stronach boiska. Już przed przerwą uzyskaliśmy kilka bramek przewagi. Po zmianie stron jeszcze tą przewagę powiększyliśmty i wygraliśmy zasłużenie drugi mecz z rzędu w rundzie zasadnicznej, pierwszy raz od powrotu do Superligi.

Iwona Niedźwiedź: O profilaktyce trzeba przypominać! 06.03.2018

Przed Meczem Różowej Wstążki rozmawiamy z Iwoną Niedźwiedź, reprezentantką Polski w piłce ręcznej, a obecnie ekspertką nc+.

CZAS NA REWANŻ: MKS ZAGŁEBIE LUBIN 06.03.2018

Po zaskakującym sobotnim zwycięstwie nad MMTS Kwidzyn tym razem do Elbląga przyjedzie sąsiad z tabeli grupy granatowej, który w minionej serii również był autorem sporej niespodzianki pokonując faworyzowany Górnik Zabrze. Obie drużyny zamierzają kontynuować swoją dobrą passę.

Dzień Kobiet w PGNiG Superlidze 05.03.2018

Mecz „Różowej Wstążki”, to część działań związanych z Dniem Kobiet i zachęcaniem do badań profilaktycznych. Panie mogą liczyć na wiele niespodzianek, także podczas meczów innych drużyn PGNiG Superligi.

PGNiG Superliga rolluje raka 05.03.2018

7 marca Gwardia Opole i Chrobry Głogów zagrają w Meczu „Różowej Wstążki”. Partnerem akcji jest Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj życie.

Duża niespodzianka w Elblągu! 03.03.2018

Zapowiadaliśmy, że jesteśmy w stanie doprowadzić do niespodzianki. Pierwsze 30 minut meczu to potwierdzało. Meblarze grający bardzo skutecznie w ataku, wspierani przez Pawła Kiepulskiego w bramce, do przerwy prowadzili 16:11. Po zmianie stron goście odrobili straty, wyszli nawet na prowadzenie, ale ostatecznie próbę nerwów lepiej wytrzymali gospodarze.

Nie zwiesiliśmy głowy 03.03.2018

Niewiele osób mówiło, że jesteśmy w stanie urwać punkty ekipie z Kwidzyna, szczególnie po ostatniej wygranej tego zespołu z Azotami Puławy. Nie poddaliśmy się i poszliśmy po swoje. Jak jednobramkową wygraną z MMTS oceniają nasi gracze oraz trener?

CZAS NA REWANŻ: MMTS KWIDZYN 01.03.2018

Po przegranej w Gdańsku elblążanie mają przed sobą dwa spotkania we własnej hali. Pierwsze z nich w najbliższą sobotę, a rywalem dobrze znany MMTS Kwidzyn, który w minionej serii dokonał niespodzianki i pokonał przed własną publicznością Azoty Puławy różnicą siedmiu bramek. Meblarzy czeka zatem spore wyzwanie.