Ostatni mecz I ligi z CKS Jurand Ciechanów

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 12.10.2017

Gospodarze, którzy do tej pory u siebie prezentują się bardzo dobrze, czy goście, którzy na wyjeździe w tym sezonie jeszcze nie wygrali? Która ekipa okaże się lepsza w najbliższym meczu Meblarzy? Zapraszamy do zapoznania się bliżej z drużyną Piotrkowianina, sobotnim rywalem elbląskiej ekipy.

PGNIG SUPERLIGA ROZPOCZYNA AKCJĘ PARTNERSKĄ Z FUNDACJĄ DKMS 03.10.2017

Niektórzy od zawsze czuli, że są po to by pomagać innym, a uratowanie czyjegoś życia wbrew pozorom nie jest aż tak trudne. Jednym ze sposobów, aby stać się prawdziwym bohaterem, jest podzielenie się z chorym swoim szpikiem. Ambasadorzy PGNiG Superligi przez cały październik będą do tego zachęcać.

Kadra B w rezerwie 03.10.2017

Dzisiejszego poranka poznaliśmy powołania trenerów reprezentacji Polski A i B. W tej pierwszej nie znaleźli się gracze Meble Wójcik Elbląg. Są za to dwaj nasi przedstawiciele w jej bezpośrednim zapleczu, ale pozostają póki co w rezerwie.

Meblarze wypunktowani przez PGE Vive Kielce 03.10.2017

W tym spotkaniu absolutnym faworytem był zespół Mistrza Polski, tym bardziej, że elblążanie grali osłabieni brakiem Pawła Kiepulskiego w bramce, a tuż przed meczem z kadry wypadł im Filip Koper. Pojedynek od początku do końca był pod kontrolą kielczan, którzy wygrali wysoko nawet mimo ambitnej walki gospodarzy w drugiej połowie.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: PGE VIVE KIELCE 02.10.2017

Ligowy pojazd ponownie zaparkuje w Elblągu. Tym razem Meblarze zmierzą się z rywalem, którego znają wszyscy fani piłki ręcznej w Europie. Mowa o PGE Vive Kielce, które od 6 lat jest aktualnym Mistrzem Polski, a od 9 zdobywcą krajowego pucharu. W tym sezonie kielczanie po ligowych rywalach przejeżdżają się niczym walec. Chcemy postawić się rywalowi nieco bardziej niż jego poprzedni przeciwnicy.

Pretensje możemy mieć tylko do siebie 02.10.2017

Rezultat meczu z kaliskim beniaminkiem jest dla nas rozczarowujący, bowiem nie udało nam się wywalczyć kompletu punktów. Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi trenera i bramkarza naszej drużyny.

Dobre złego początki 30.09.2017

W 5. serii spotkań doszło do starcia obecnego z byłym beniaminkiem PGNiG Superligi. Mimo nawet naszego czterobramkowego prowadzenia w pierwszej połowie, spotkanie z MKS Kalisz zakończyło się zwycięstwem gospodarzy.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: MKS KALISZ 28.09.2017

Od początku tygodnia przygotowujemy się do starcia z beniaminkiem PGNiG Superligi, MKS-em Kalisz. Mimo iż jako zespół mamy większe doświadczenie gry w Superlidze, to ten mecz nie będzie łatwy, bowiem benianimek potrafił u siebie już pokonać bardziej notowany zespół.

Kontuzja Pawła Kiepulskiego 28.09.2017

O sporym pechu może mówić bramkarz Meblarzy, Paweł Kiepulski, który od tego sezonu występuje w Elblągu. Zawodnik doznał bowiem skręcenia kostki. Uraz wyklucza go z gry na okres 3 tygodni.