Ostatni mecz I ligi z CKS Jurand Ciechanów

Stracona szansa 12.11.2017

To miało być spotkanie, w którym przełamiemy serię czterech porażek z rzędu i poprawimy nastrój po dotkliwej przegranej w poprzedniej kolejce we własnej hali. O powrót na właściwe tory grali także gospodarze. Niestety, mimo bardzo dobrej pierwszej połowy, w drugiej nasza gra wyglądała diametralnie słabiej, przez co komplet czterech punktów wywalczyło Zagłębie, ale do samego końca walczyliśmy o korzystny rezultat.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN 11.11.2017

Elblążanie wracają do gry po ponad trzytygodniowej przerwie spowodowanej meczami z udziałem reprezentacji Polski. Na drodze stanie tym razem ekipa z województwa dolnośląskiego. Wygrana, zarówno dla gospodarzy, jak i gości, może okazać się przełomowa, bowiem obie drużyny liczą na przełamanie serii kilku porażek.

PGNIG SUPERLIGA WPROWADZA NOWE STATYSTYKI 09.11.2017

Współpraca PGNiG Superligi i Statscore nabiera rumieńców. Kibice oprócz transmisji live, z szybkim dostępem do wydarzeń boiskowych, mogą teraz przyjrzeć się bliżej indywidualnym analizom poszczególnych zawodników. To ogromny krok w celu zapewniania fanom piłki ręcznej dostępu do danych, które nigdy wcześniej nie były publikowane.

Movember ruszył pełną parą 03.11.2017

Przez cały listopad Ambasadorzy PGNiG Superligi zachęcają mężczyzn do badań, które mają zapobiec rakowi jąder i prostaty. Oprócz zapuszczania wąsów prowadzą zbiórkę przez platformę Way More.

PGNiG Superliga i MOVEMBER POLSKA 2017 25.10.2017

24 października rozpoczęła się czwarta edycja Movember Polska. Jest to kampania społeczna poruszająca temat profilaktyki raka jąder i prostaty, której symbolem są Wąsy. Do końca listopada na terenie całego kraju realizowane będą bezpłatne badania USG dla mężczyzn. Ambasadorzy z 16 klubów PGNiG Superligi będą zachęcać do zapuszczania wąsów i regularnych badań.

"To po prostu było zero" 19.10.2017

Mielecka Stal w tym tygodniu opublikowała film z okazji 20-lecia od premiery słynnego filmu Kiler. Niestety dla nas, we wczorajszym meczu w Elblągu umiejętności kilerów zaprezentowała także na boisku, które w połączeniu z naszą słabą grą doprowadziły do bardzo wysokiego zwycięstwa gości. Nie dziwią zatem słowa komentarza trenera elblążan na temat gry naszego zespołu.

Zniszczeni we własnej hali 18.10.2017

Elblążanie mieli zamiar przełamać serię trzech porażek i pokonać będącą ostatnio na fali wznoszącej Stal. Goście bardzo szybko zbudowali sobie jednak kilkubramkowe prowadzenie, które z biegiem czasu tylko podwyższali. Dla mielczan to pierwsze tak efektowne zwycięstwo w tym sezonie, a dla elblążan pierwsza tak wysoka porażka.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: SPR STAL MIELEC 17.10.2017

Zmiany niewielkie ilościowo, ale ważne pod względem pozycji na boisku zanotował nasz najbliższy rywal. Stal Mielec w ostatnim czasie znajduje się na fali wznoszącej, zatem w Elblągu dojdzie do spotkania ekipy w dobrej formie z zespołem, który chce przełamać serię trzech porażek z rzędu.

Nieudana 60-minutowa pogoń 14.10.2017

Mieliśmy zdobyć pierwsze wyjazdowe punkty, ale w Piotrkowie gospodarze postawili ścianę nie do przejścia. Mimo walecznej postawy w drugiej odsłonie, komplet punktów zdobyli gracze Dmytro Zinchuka.