Ostatni mecz I ligi z CKS Jurand Ciechanów

Seria porażek wciąż trwa 25.11.2017

To miał być mecz na przełamanie zarówno dla elblążan i gdańszczan. Obie drużyny w ostatnim czasie notowały serię porażek. Mimo początkowego prowadzenia gospodarzy, spotkanie toczyło się jednak zdecydowanie pod dyktando przyjezdnych, którzy głównie dzięki świetnej postawie swojego bramkarza i szybkich kontratakach zasłużyli na wysokie zwycięstwo.

Zabrakło walki i serca 25.11.2017

Miało być przełamanie, a skończyło się wysoką porażką. Chcieliśmy przerwać serię porażek, ale rywale z Gdańska ukarali nas za wszystkie błędy. Szwankowała także skuteczność w ataku w wielu prostych sytuacjach. Co do powiedzenia po meczu z Wybrzeżem miał trener Meblarzy?

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: WYBRZEŻE GDAŃSK 24.11.2017

Superligowe emocje wracają do Elbląga. Na kolejne spotkanie przed własną publicznością ekipa Jacka Będzikowskiego musiała czekać ponad miesiąc. Tym razem na drodze Meblarzy stanie drużyna ze stolicy województwa pomorskiego, Wybrzeże Gdańsk, która przeżywa obecnie spore problemy kadrowe. Trzeba ten fakt wykorzystać i przełamać serię sześciu ostatnich porażek w lidze.

Filip Koper i Jakub Moryń gościli w przedszkolu Wiki 23.11.2017

Zawodnicy Meble Wójcik Elbląg zawitali do elbląskiego przedszkola Wiki i odwiedzili grupę nazywaną „Pszczółki” w ramach promocji piłki ręcznej w Elblągu.

Zbiórka pluszaków podczas meczu z Wybrzeżem Gdańsk 20.11.2017

Klub Meble Wójcik ogłasza zbiórkę pluszaków podczas meczu z Wybrzeżem Gdańsk (25 listopada). W tym dniu obchodzimy Dzień Pluszowego Misia i stąd pomysł zbiórki maskotek, które zostaną przekazane do pobliskiego Domu Dziecka.

PGNiG Superliga i Movember 2017 na półmetku 16.11.2017

Za nami połowa listopada, a akcja Movember nie zwalnia tempa. Fundacja Kapitan Światełko spędziła na badaniach 44 godziny, w tym czasie swoje zdrowie sprawdziło 432 panów. Wśród nich znalazło się 7 z nowotworem jąder.

Wisła nie pozostawiła nam złudzeń 15.11.2017

Wynik meczu z wicemistrzem Polski nie może dziwić, bowiem nasz dzisiejszy rywal to od kilku lat stały finalista krajowych rozgrywek i uczestnik Ligi Mistrzów. Zwycięstwo gospodarzy nie podlega dyskusji, ponieważ prowadzili przez całe spotkanie, a nasza drużyna tylko fragmentami potrafiła zagrozić przeciwnikom.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: ORLEN WISŁA PŁOCK 14.11.2017

Szkoleniowo, tak raczej powinniśmy potraktować najbliższe spotkanie z naszym udziałem. Dlaczego? Otóż po drugiej stronie boiska stanie aktualny wicemistrz kraju, od kilku sezonów uczestnik Ligi Mistrzów, który w tym sezonie w polskich halach znalazł tylko jednego pogromcę. Poznajmy zatem bliżej zespół prowadzony przez Piotra Przybeckiego.

Powietrze bez śmieci 14.11.2017

Grupa PGNiG włącza się do walki ze smogiem. Kampania edukacyjna „Powietrze bez śmieci”: ufundujemy szkolne pracownie przyrodnicze i naukowe place zabaw w gminach.