Ostatni mecz I ligi z CKS Jurand Ciechanów

Przełamanie było bardzo blisko 13.12.2017

Niekwestionowanym faworytem tego spotkania była drużyna gości, która po 14. seriach zajmowała 4. miejsce w grupie granatowej. Elblążanie mieli jednak zamiar wreszcie przełamać serię porażek. Pojedynek od pierwszych minut był dość wyrównany i o tym, która z ekip zdobyła 4 punkty zadecydowała dopiero ostatnia akcja meczu!

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: CHROBRY GŁOGÓW 12.12.2017

Przed nami ostatnie spotkanie w 2017 roku z udziałem Meblarzy. Po serii dziesięciu kolejnych porażek, tym razem elbląska drużyna zmierzy się przed własnymi kibicami z Chrobrym Głogów, który przyjedzie tu jednak w roli faworyta. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej tej ekipie.

Wciąż bez wyjazdowej wygranej 09.12.2017

Dla Meblarzy starcie ze Spójnią Gdynia miał być przełamaniem złej serii, która trwa już dwa i pół miesiąca. Jednak w ostatnim meczu z kadry wypadło nam dwóch kolejnych graczy i na spotanie ze Spójnią pojechaliśmy tylko w 11-osobowym składzie. Słabo zagraliśmy w pierwszej połowie, w drugiej niewiele zabrakło do odrobienia strat.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: SPÓJNIA GDYNIA 08.12.2017

W najbliższy weekend rozegramy ostatnie spotkanie wyjazdowe w tej rundzie. Rywalem Meblarzy będzie tegoroczny beniaminek, z którym jeszcze przed dwoma laty graliśmy w rozgrywkach pierwszoligowych. Obie drużyny znajdują się na końcu tabeli grupy granatowej.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: NMC GÓRNIK ZABRZE 06.12.2017

Mikołaju mamy dziś jedno marzenie, ale jego spełnienie jest dla nas istotne. Nie wygraliśmy ligowego pojedynku od ponad dwóch miesięcy, dlatego bylibyśmy zadowoleni gdybyś sprawił nam dziś niespodziankę i przyczynił się do wygranej z Górnikiem :) Gdybyśmy napisali list do Mikołaja, to tak właśnie mogłaby brzmieć jego treść. Do Elbląga zawita dziś mocna superligowa firma, która od początku tego sezonu prezentuje wysoką formę.

4 z rzędu porażka we własnej hali 06.12.2017

Niestety Mikołaj nie zostawił dziś w Elblągu niespodzianki. Spotkanie z Górnikiem toczyło się pod dyktando drużyny z Zabrza od samego początku i ani przez chwilę nie było zagrożone.

Rózgi zamiast prezentów 06.12.2017

Pojedynek z Górnikiem zakończyliśmy tylko z siedemnastoma rzuconymi bramkami. Tym samym wyrównaliśmy nasz niechlubny rekord. Po meczu w kiepskich nastrojach była cała elbląska drużyna. Prezentujemy wypowiedź trenera i dzisiejszego solenizanta.

Szlachetna Paczka Mebli Wójcik 2017 – pomagajmy razem ! 04.12.2017

Meblarze wspierają fantastyczną akcję, dzięki której możemy sprawić, że Święta Bożego Narodzenia będą dla kogoś wyjątkowe. Dzięki Szlachetnej Paczce, bo o niej mowa, możemy wspomóc w świątecznej okresie potrzebujących. Podczas meczu z Górnikiem Zabrze, 6 grudnia, prowadzona będzie zbiórka potrzebnych rzeczy dla rodziny, której chcemy pomóc. Stwórzmy razem Szlachetną Paczkę !

4 PUNKTY ZOSTAŁY W KWIDZYNIE 02.12.2017

Tym razem nie udało nam się sprawić niespodzianki na boisku MMTS-u. Gospodarze mimo słabszego początku szybko powrócili na właściwe tory i do końca meczu utrzymali przewagę, którą w ostatnich minutach jeszcze podwyższyli.