Charytatywny mecz dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

CZAS NA REWANŻ: AZOTY PUŁAWY 23.01.2018

Elbląski zespół po raz ostatni z wygranej i zdobytych punktów cieszył się 23 września ubiegłego roku, w starciu przeciwko KPR Leginowo we własnej hali. Od tamtej pory ekipa dowodzona przez Jacka Będzikowskiego doznała 13 porażek z rzędu. Już jutro kolejna szansa na przerwanie tej fatalnej serii. Będzie jednak o to trudno, bowiem Meblarze zmierzą się z wiceliderem grupy pomarańczowej.

Gwardia odskoczyła w ostatnim kwadransie 20.01.2018

Seria porażek Meblarzy wciąż trwa. Tym razem mimo ambitnej walki i odrobienia kilku bramek straty w drugiej połowie spotkania, doznaliśmy 7-bramkowej porażki w Opolu.

CZAS NA REWANŻ: GWARDIA OPOLE 18.01.2018

Ligowy pociąg się rozpędza. Łącznie ze rozegranym już meczem w Szczecinie na przełomie stycznia i lutego w ciągu 20 dni czeka na 6 spotkań ligowych i jedno w Pucharze Polski. Najbliższa stacja to Opole, gdzie w sobotę 20. stycznia zmierzymy się z Gwardią.

NIECHLUBNY REKORD WCIĄŻ BIJE 17.01.2018

Rundę rewanżową rozpoczęliśmy od porażki. W 16. serii Pogoń Szczecin we własnej hali pokonała nas różnicą pięciu bramek, mimo iż początek meczu należał do naszej drużyny. Przegrana spowodowała, że wciąż po raz ostatni w lidze wygraliśmy 23. września ubiegłego roku, w meczu 4. kolejki.

CZAS NA REWANŻ: SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN 16.01.2018

Okres przerwy świąteczno-noworocznej i na mecze reprezentacji Polski dobiegł końca, wracamy zatem do ligowej rywalizacji o punkty. Jutro czeka nas pojedynek z zespołem, którego w pierwszej rundzie pokonaliśmy, tym samym rozpoczynając drugi sezon w Superlidze od zdobyczy punktowej.

PGNiG Superliga włącza się do kampanii edukacyjnej „Powietrze bez śmieci” 15.01.2018

Do walki o czystsze powietrze włącza się PGNiG Superliga, promując kampanię edukacyjną „Rodzice i Dzieci, Powietrze bez śmieci”. Akcja prowadzona przez Fundację PGNIG im. Ignacego Łukasiewicza, swoim zasięgiem obejmie kilka tysięcy szkół i wszystkie polskie gminy.

MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR! 22.12.2017

Święta Bożego Narodzenia to czas składania sobie serdecznych życzeń, wzajemnej miłości oraz podsumowań mijającego roku i planów na ten kolejny.

Walka do samego końca 14.12.2017

Eksperci i fani polskiego handballa przed pojedynkiem z Chrobrym z zdecydowanej większości stawiali na pewne zwycięstwo głogowian. Środowe spotkanie obfitowało w wiele emocji i zwrotów akcji. Obie drużyny potrafiły odrabiać straty. Byliśmy bardzo blisko doprowadzenia do rzutów karnych, niestety dla nas goście na kilka sekund przed końcem przeprowadzili "złotą" akcję. Jak ten mecz oceniają trener i rozgrywający Meble Wójcik?

Przełamanie było bardzo blisko 13.12.2017

Niekwestionowanym faworytem tego spotkania była drużyna gości, która po 14. seriach zajmowała 4. miejsce w grupie granatowej. Elblążanie mieli jednak zamiar wreszcie przełamać serię porażek. Pojedynek od pierwszych minut był dość wyrównany i o tym, która z ekip zdobyła 4 punkty zadecydowała dopiero ostatnia akcja meczu!