Zwycięstwo nad wiceliderem

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: NMC GÓRNIK ZABRZE 06.12.2017

Mikołaju mamy dziś jedno marzenie, ale jego spełnienie jest dla nas istotne. Nie wygraliśmy ligowego pojedynku od ponad dwóch miesięcy, dlatego bylibyśmy zadowoleni gdybyś sprawił nam dziś niespodziankę i przyczynił się do wygranej z Górnikiem :) Gdybyśmy napisali list do Mikołaja, to tak właśnie mogłaby brzmieć jego treść. Do Elbląga zawita dziś mocna superligowa firma, która od początku tego sezonu prezentuje wysoką formę.

4 z rzędu porażka we własnej hali 06.12.2017

Niestety Mikołaj nie zostawił dziś w Elblągu niespodzianki. Spotkanie z Górnikiem toczyło się pod dyktando drużyny z Zabrza od samego początku i ani przez chwilę nie było zagrożone.

Szlachetna Paczka Mebli Wójcik 2017 – pomagajmy razem ! 04.12.2017

Meblarze wspierają fantastyczną akcję, dzięki której możemy sprawić, że Święta Bożego Narodzenia będą dla kogoś wyjątkowe. Dzięki Szlachetnej Paczce, bo o niej mowa, możemy wspomóc w świątecznej okresie potrzebujących. Podczas meczu z Górnikiem Zabrze, 6 grudnia, prowadzona będzie zbiórka potrzebnych rzeczy dla rodziny, której chcemy pomóc. Stwórzmy razem Szlachetną Paczkę !

4 PUNKTY ZOSTAŁY W KWIDZYNIE 02.12.2017

Tym razem nie udało nam się sprawić niespodzianki na boisku MMTS-u. Gospodarze mimo słabszego początku szybko powrócili na właściwe tory i do końca meczu utrzymali przewagę, którą w ostatnich minutach jeszcze podwyższyli.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: MMTS KWIDZYN 01.12.2017

Kolejna podróż Meblarzy w Superlidze nie będzie zbyt daleka. Udajemy się do oddalonego o 70 km Kwidzyna, gdzie na co dzień trenuje i gra miejscowy MMTS. Poprzedni sezon bilans spotkań między nami wyniósł 1:1. Jak będzie tym razem?

PUCHAR POLSKI IS COMING 01.12.2017

Poznaliśmy pierwszego rywala w kolejnej edycji krajowego pucharu. W pierwszym etapie zagramy z zespołem, który występuje w grupie A I ligi.

Seria porażek wciąż trwa 25.11.2017

To miał być mecz na przełamanie zarówno dla elblążan i gdańszczan. Obie drużyny w ostatnim czasie notowały serię porażek. Mimo początkowego prowadzenia gospodarzy, spotkanie toczyło się jednak zdecydowanie pod dyktando przyjezdnych, którzy głównie dzięki świetnej postawie swojego bramkarza i szybkich kontratakach zasłużyli na wysokie zwycięstwo.

Zabrakło walki i serca 25.11.2017

Miało być przełamanie, a skończyło się wysoką porażką. Chcieliśmy przerwać serię porażek, ale rywale z Gdańska ukarali nas za wszystkie błędy. Szwankowała także skuteczność w ataku w wielu prostych sytuacjach. Co do powiedzenia po meczu z Wybrzeżem miał trener Meblarzy?

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: WYBRZEŻE GDAŃSK 24.11.2017

Superligowe emocje wracają do Elbląga. Na kolejne spotkanie przed własną publicznością ekipa Jacka Będzikowskiego musiała czekać ponad miesiąc. Tym razem na drodze Meblarzy stanie drużyna ze stolicy województwa pomorskiego, Wybrzeże Gdańsk, która przeżywa obecnie spore problemy kadrowe. Trzeba ten fakt wykorzystać i przełamać serię sześciu ostatnich porażek w lidze.