"To po prostu było zero" 19.10.2017

Mielecka Stal w tym tygodniu opublikowała film z okazji 20-lecia od premiery słynnego filmu Kiler. Niestety dla nas, we wczorajszym meczu w Elblągu umiejętności kilerów zaprezentowała także na boisku, które w połączeniu z naszą słabą grą doprowadziły do bardzo wysokiego zwycięstwa gości. Nie dziwią zatem słowa komentarza trenera elblążan na temat gry naszego zespołu.

Zniszczeni we własnej hali 18.10.2017

Elblążanie mieli zamiar przełamać serię trzech porażek i pokonać będącą ostatnio na fali wznoszącej Stal. Goście bardzo szybko zbudowali sobie jednak kilkubramkowe prowadzenie, które z biegiem czasu tylko podwyższali. Dla mielczan to pierwsze tak efektowne zwycięstwo w tym sezonie, a dla elblążan pierwsza tak wysoka porażka.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: SPR STAL MIELEC 17.10.2017

Zmiany niewielkie ilościowo, ale ważne pod względem pozycji na boisku zanotował nasz najbliższy rywal. Stal Mielec w ostatnim czasie znajduje się na fali wznoszącej, zatem w Elblągu dojdzie do spotkania ekipy w dobrej formie z zespołem, który chce przełamać serię trzech porażek z rzędu.

Nieudana 60-minutowa pogoń 14.10.2017

Mieliśmy zdobyć pierwsze wyjazdowe punkty, ale w Piotrkowie gospodarze postawili ścianę nie do przejścia. Mimo walecznej postawy w drugiej odsłonie, komplet punktów zdobyli gracze Dmytro Zinchuka.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 12.10.2017

Gospodarze, którzy do tej pory u siebie prezentują się bardzo dobrze, czy goście, którzy na wyjeździe w tym sezonie jeszcze nie wygrali? Która ekipa okaże się lepsza w najbliższym meczu Meblarzy? Zapraszamy do zapoznania się bliżej z drużyną Piotrkowianina, sobotnim rywalem elbląskiej ekipy.

PGNIG SUPERLIGA ROZPOCZYNA AKCJĘ PARTNERSKĄ Z FUNDACJĄ DKMS 03.10.2017

Niektórzy od zawsze czuli, że są po to by pomagać innym, a uratowanie czyjegoś życia wbrew pozorom nie jest aż tak trudne. Jednym ze sposobów, aby stać się prawdziwym bohaterem, jest podzielenie się z chorym swoim szpikiem. Ambasadorzy PGNiG Superligi przez cały październik będą do tego zachęcać.

Kadra B w rezerwie 03.10.2017

Dzisiejszego poranka poznaliśmy powołania trenerów reprezentacji Polski A i B. W tej pierwszej nie znaleźli się gracze Meble Wójcik Elbląg. Są za to dwaj nasi przedstawiciele w jej bezpośrednim zapleczu, ale pozostają póki co w rezerwie.

Meblarze wypunktowani przez PGE Vive Kielce 03.10.2017

W tym spotkaniu absolutnym faworytem był zespół Mistrza Polski, tym bardziej, że elblążanie grali osłabieni brakiem Pawła Kiepulskiego w bramce, a tuż przed meczem z kadry wypadł im Filip Koper. Pojedynek od początku do końca był pod kontrolą kielczan, którzy wygrali wysoko nawet mimo ambitnej walki gospodarzy w drugiej połowie.

Pretensje możemy mieć tylko do siebie 02.10.2017

Rezultat meczu z kaliskim beniaminkiem jest dla nas rozczarowujący, bowiem nie udało nam się wywalczyć kompletu punktów. Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi trenera i bramkarza naszej drużyny.