Sambor Tczew

Wisła nie pozostawiła nam złudzeń 15.11.2017

Wynik meczu z wicemistrzem Polski nie może dziwić, bowiem nasz dzisiejszy rywal to od kilku lat stały finalista krajowych rozgrywek i uczestnik Ligi Mistrzów. Zwycięstwo gospodarzy nie podlega dyskusji, ponieważ prowadzili przez całe spotkanie, a nasza drużyna tylko fragmentami potrafiła zagrozić przeciwnikom.

Powietrze bez śmieci 14.11.2017

Grupa PGNiG włącza się do walki ze smogiem. Kampania edukacyjna „Powietrze bez śmieci”: ufundujemy szkolne pracownie przyrodnicze i naukowe place zabaw w gminach.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: ORLEN WISŁA PŁOCK 14.11.2017

Szkoleniowo, tak raczej powinniśmy potraktować najbliższe spotkanie z naszym udziałem. Dlaczego? Otóż po drugiej stronie boiska stanie aktualny wicemistrz kraju, od kilku sezonów uczestnik Ligi Mistrzów, który w tym sezonie w polskich halach znalazł tylko jednego pogromcę. Poznajmy zatem bliżej zespół prowadzony przez Piotra Przybeckiego.

Stracona szansa 12.11.2017

To miało być spotkanie, w którym przełamiemy serię czterech porażek z rzędu i poprawimy nastrój po dotkliwej przegranej w poprzedniej kolejce we własnej hali. O powrót na właściwe tory grali także gospodarze. Niestety, mimo bardzo dobrej pierwszej połowy, w drugiej nasza gra wyglądała diametralnie słabiej, przez co komplet czterech punktów wywalczyło Zagłębie, ale do samego końca walczyliśmy o korzystny rezultat.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN 11.11.2017

Elblążanie wracają do gry po ponad trzytygodniowej przerwie spowodowanej meczami z udziałem reprezentacji Polski. Na drodze stanie tym razem ekipa z województwa dolnośląskiego. Wygrana, zarówno dla gospodarzy, jak i gości, może okazać się przełomowa, bowiem obie drużyny liczą na przełamanie serii kilku porażek.

PGNIG SUPERLIGA WPROWADZA NOWE STATYSTYKI 09.11.2017

Współpraca PGNiG Superligi i Statscore nabiera rumieńców. Kibice oprócz transmisji live, z szybkim dostępem do wydarzeń boiskowych, mogą teraz przyjrzeć się bliżej indywidualnym analizom poszczególnych zawodników. To ogromny krok w celu zapewniania fanom piłki ręcznej dostępu do danych, które nigdy wcześniej nie były publikowane.

Movember ruszył pełną parą 03.11.2017

Przez cały listopad Ambasadorzy PGNiG Superligi zachęcają mężczyzn do badań, które mają zapobiec rakowi jąder i prostaty. Oprócz zapuszczania wąsów prowadzą zbiórkę przez platformę Way More.

PGNiG Superliga i MOVEMBER POLSKA 2017 25.10.2017

24 października rozpoczęła się czwarta edycja Movember Polska. Jest to kampania społeczna poruszająca temat profilaktyki raka jąder i prostaty, której symbolem są Wąsy. Do końca listopada na terenie całego kraju realizowane będą bezpłatne badania USG dla mężczyzn. Ambasadorzy z 16 klubów PGNiG Superligi będą zachęcać do zapuszczania wąsów i regularnych badań.

"To po prostu było zero" 19.10.2017

Mielecka Stal w tym tygodniu opublikowała film z okazji 20-lecia od premiery słynnego filmu Kiler. Niestety dla nas, we wczorajszym meczu w Elblągu umiejętności kilerów zaprezentowała także na boisku, które w połączeniu z naszą słabą grą doprowadziły do bardzo wysokiego zwycięstwa gości. Nie dziwią zatem słowa komentarza trenera elblążan na temat gry naszego zespołu.