Ostatni mecz I ligi z CKS Jurand Ciechanów 26.04.2019

Ostatni mecz I ligi z CKS Jurand Ciechanów

Ostatni pierwszoligowy mecz w tym sezonie

Już jutro o godzinie 18:00 w Hali Sportowo - Widowiskowej na ulicy Grunwaldzkiej 135 zagramy ostatni mecz w tym sezonie. Zmierzymy się na własnym boisku z CKS Jurand Ciechanów, z którymi przegraliśmy 35:31 w pierwszej rundzie rozgrywek. Rywale dominowali wtedy praktycznie przez cały mecz i kontrolowali jego wynik, jednak przed meczem rewanżowym jesteśmy bardzo zdeterminowani.

Gramy u siebie - będziemy walczyć do końca

Jesteśmy skupieni do samego końca i będziemy walczyć o zwycięstwo. Gramy u siebie i chcemy zakończyć ten sezon pozytywnym akcentem. Dla nas - drużyny, całego sztabu, ale również dla wszystkich kibiców, którzy śledzili nasze początki jako bardzo odmłodzonego zespołu w walce na pierwszoligowych parkietach. 

Sytuacja w tabeli grupy A

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, ale wynik meczu nie wpłynie na kolejność w tabeli. Meblarze z 21 punktami zajmują 9 pozycję z tabeli grupy A, natomiast drużyna z Ciechanowa zajmuje miejsce 10 z dorobkiem 12 punktów. Zarówno nasza drużyna jak i zespół z Ciechanowa zapewniły już sobie utrzymanie w I lidze. 

Sobota z piłką ręczną w Elblągu

Tego samego dnia o godzinie 14:45 EKS Start Elbląg zmierzy się z Zagłębiem Lubin, dlatego zachęcamy wszystkich kibiców i fanów elbląskiej piłki ręcznej do przyjścia na oba mecze, trzymania kciuków i głośnego dopingu swoich drużyn. Spędźmy tę sobotę wspólnie z piłką ręczą! 

Sobota, 27.04.2019 r. godz. 18:00, HSW ul. Grunwaldzka 135, Elbląg