Kontuzja nowego zawodnika Meble Wójcik 21.07.2017

Pozyskany w przerwie letniej przed nowym sezonem rozgrywający nie wystąpi w The World Games we Wrocławiu. Reprezentant Polski w piłce ręcznej plażowej na wczorajszym treningu doznał urazu kostki.

Meblarze wezmą udział w The World Games 19.07.2017

Dokładnie w następną środę 26. lipca rozpocznie się turniej plażowej piłki ręcznej podczas tegorocznych 10. Światowych Igrzysk Sportowych, które rozegrane zostaną we Wrocławiu. Początek całej imprezy zaplanowany jest na jutro. Co ważne, będziemy mieli tam swoich przedstawicieli.

Obrotowy na testach 18.07.2017

Młody obrotowy Tomasz Grzegorek dołączy dziś do treningów z drużyną Meble Wójcik Elbląg. Trener Jacek Będzikowski wraz z klubowymi władzami zdecydują, czy młody szczypiornista będzie graczem elbląskiego zespołu.

Znajomość zawodników powinna mi pomóc 15.07.2017

Zawodnik, który ostatnio występował na zapleczu Superligi, jest jednym z pięciu nowych twarzy w naszym zespole. Podczas pierwszego treningu w Elblągu udało nam się z nim zamienić kilka słów, m.in. o tym jak doszło do podpisania kontraktu.

Leżaki odstawione, wracają treningi 12.07.2017

12 lipca oficjalnie zakończyliśmy wakacyjną przerwę i czas na odpoczynek po poprzednim sezonie. Środa była dniem naszego pierwszego treningu po kilku tygodniach przerwy. Po raz pierwszy w odmienionym składzie spotkaliśmy się w Hali Sportowo-Widowiskowej.

Obrotowy odchodzi z Elbląga 28.06.2017

Dowódca bloku defensywnego naszej drużyny w pierwszym sezonie po powrocie do PGNiG Superligi, w kolejnych rozgrywkach nie będzie już reprezentował elbląskich barw klubowych. Zarząd klubu prowadził dośc długie rozmowy z obrotowym, ale ostatecznie do porozumienia nie doszło.

PROCES LICENCYJNY NA PÓŁMETKU 28.06.2017

W dniu 28 czerwca 2017 r. Komisarz Ligi PGNiG Superligi Piotr Łebek rozpatrzył szesnaście (16) wniosków o udział w rozgrywkach PGNiG Superligi mężczyzn w piłce ręcznej. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że znaleźliśmy się w grupie drużyn, które tą licencję już uzyskały.

W lipcu wracamy do treningów 26.06.2017

Szczypiorniści Jacka Będzikowskiego przebywają obecnie na urlopach. Przygotowania do sezonu 2017/2018, drugiego w PGNiG Superlidze, rozpoczną za 16 dni. Klub ma w planach rozegranie kilku sparingów, w tym także podczas zagranicznego turnieju.

Michał i Adam na dłużej w Elblągu 23.06.2017

Przedstawiamy kolejną dawkę informacji odnośnie kontraktów na nowy sezon. Możemy już oficjalnie ogłosić, że następnymi zawodnikami, którzy będą kontynuować swoją karierę w naszej drużynie są Adam Nowakowski i Michał Tórz.