POZNAJ RYWALA MEBLARZY: KPR LEGIONOWO 21.09.2017

Wracamy do ligowej rywalizacji w Elblągu. Tym razem gospodarze zmierzą się z KPR Legionowo i mimo niezbyt udanej historii rywalizacji z tą drużyną, w najbliższy weekend nie stoimy na straconej pozycji.

Ograniczone pole manewru dało o sobie znać 18.09.2017

Spotkanie przeciwko Azotom Puławy jest już historią, ale przedstawiamy jeszcze pomeczowe opinie doświadczonych graczy naszego zespołu. Jak ich zdaniem elbląska drużyna zaprezentowała się w starciu z brązowym medalistą ubiegłego sezonu oraz co sądzą o debiucie Bartłomieja Lachowicza w Superlidze?

Od 45. minuty zabrakło nam sił 17.09.2017

Drużyna Jacka Będzikowskiego przegrała pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. Nie udało się elbląskim zawodnikom sprawić niespodzianki i pokonać faworyzowanych Azotów Puławy, chociaż do 28. minuty jeszcze nic nie wskazywało na wysoką wygraną gospodarzy.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: AZOTY PUŁAWY 15.09.2017

Przed nami trzeci pojedynek w tym sezonie, ale pierwszy na wyjeździe. W najbliższą sobotę 16. września elblążanie zmierzą się z Azotami Puławy. Prezentujemy drużynę naszych rywali.

Mecz trwa 60, a nie 30 minut 09.09.2017

Nie udało się elblążanom wygrać drugiego spotkania z rzędu przed własną publicznością, pomimo bardzo dobrej pierwszej odsłony. W drugiej zawiodła ich skuteczność, czego doświadczona ekipa z Opola nie mogła nie wykorzystać. Opolanie dzięki świetnej drugiej połowie wygrali całe spotkanie, osiągając tu wynik odwrotny do tego z poprzedniego sezonu.

Użyczeni, bo potrzebują gry 08.09.2017

Wiceprezes Meble Wójcik Elbląg, Maciej Borsukowicz, podpisał w środę 6 września zgodę na szkoleniowe użyczenie dwóch zawodników z naszej kadry. Chodzi o Adama Załuskiego i Sebastiana Rama, którzy będą występować w spotkaniach pierwszoligowych drużyn.

Poznaj rywala Meblarzy: Gwardia Opole 06.09.2017

W sobotę, 9 września piłkarze ręczni Meble Wójcik zmierzą się z Gwardią Opole. Przedstawiamy bliżej najbliższego rywala elblążan.

Gregor kontuzjowany 05.09.2017

Początek sezonu okazał się udany dla naszej drużyny jeśli chodzi o wynik sportowy. Niestety jak się okazało Tomasz Grzegorek w starciu ze swoim byłym klubem doznał kontuzji, która uniemożliwia mu grę przez kilka najbliższych tygodni.

W końcówce zagraliśmy swoje i odpaliliśmy 02.09.2017

To był pierwszy ligowy mecz Pawła Kiepulskiego w barwach Meble Wójcik Elbląg. Bardzo szybko pokazał, że możemy liczyć na jego skuteczne interwencje w bramce, również w sytuacjach jeden na jednego. Swoją dobrą postawą przyczynił się do wygranej z Pogonią Szczecin. Poznajmy jego opinię na temat tego spotkania.