Zbiórka pluszaków podczas meczu z Wybrzeżem Gdańsk 20.11.2017

Klub Meble Wójcik ogłasza zbiórkę pluszaków podczas meczu z Wybrzeżem Gdańsk (25 listopada). W tym dniu obchodzimy Dzień Pluszowego Misia i stąd pomysł zbiórki maskotek, które zostaną przekazane do pobliskiego Domu Dziecka.

PGNiG Superliga i Movember 2017 na półmetku 16.11.2017

Za nami połowa listopada, a akcja Movember nie zwalnia tempa. Fundacja Kapitan Światełko spędziła na badaniach 44 godziny, w tym czasie swoje zdrowie sprawdziło 432 panów. Wśród nich znalazło się 7 z nowotworem jąder.

Wisła nie pozostawiła nam złudzeń 15.11.2017

Wynik meczu z wicemistrzem Polski nie może dziwić, bowiem nasz dzisiejszy rywal to od kilku lat stały finalista krajowych rozgrywek i uczestnik Ligi Mistrzów. Zwycięstwo gospodarzy nie podlega dyskusji, ponieważ prowadzili przez całe spotkanie, a nasza drużyna tylko fragmentami potrafiła zagrozić przeciwnikom.

Powietrze bez śmieci 14.11.2017

Grupa PGNiG włącza się do walki ze smogiem. Kampania edukacyjna „Powietrze bez śmieci”: ufundujemy szkolne pracownie przyrodnicze i naukowe place zabaw w gminach.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: ORLEN WISŁA PŁOCK 14.11.2017

Szkoleniowo, tak raczej powinniśmy potraktować najbliższe spotkanie z naszym udziałem. Dlaczego? Otóż po drugiej stronie boiska stanie aktualny wicemistrz kraju, od kilku sezonów uczestnik Ligi Mistrzów, który w tym sezonie w polskich halach znalazł tylko jednego pogromcę. Poznajmy zatem bliżej zespół prowadzony przez Piotra Przybeckiego.

Stracona szansa 12.11.2017

To miało być spotkanie, w którym przełamiemy serię czterech porażek z rzędu i poprawimy nastrój po dotkliwej przegranej w poprzedniej kolejce we własnej hali. O powrót na właściwe tory grali także gospodarze. Niestety, mimo bardzo dobrej pierwszej połowy, w drugiej nasza gra wyglądała diametralnie słabiej, przez co komplet czterech punktów wywalczyło Zagłębie, ale do samego końca walczyliśmy o korzystny rezultat.

POZNAJ RYWALA MEBLARZY: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN 11.11.2017

Elblążanie wracają do gry po ponad trzytygodniowej przerwie spowodowanej meczami z udziałem reprezentacji Polski. Na drodze stanie tym razem ekipa z województwa dolnośląskiego. Wygrana, zarówno dla gospodarzy, jak i gości, może okazać się przełomowa, bowiem obie drużyny liczą na przełamanie serii kilku porażek.

PGNIG SUPERLIGA WPROWADZA NOWE STATYSTYKI 09.11.2017

Współpraca PGNiG Superligi i Statscore nabiera rumieńców. Kibice oprócz transmisji live, z szybkim dostępem do wydarzeń boiskowych, mogą teraz przyjrzeć się bliżej indywidualnym analizom poszczególnych zawodników. To ogromny krok w celu zapewniania fanom piłki ręcznej dostępu do danych, które nigdy wcześniej nie były publikowane.

Movember ruszył pełną parą 03.11.2017

Przez cały listopad Ambasadorzy PGNiG Superligi zachęcają mężczyzn do badań, które mają zapobiec rakowi jąder i prostaty. Oprócz zapuszczania wąsów prowadzą zbiórkę przez platformę Way More.