Obóz sportowy w Człuchowie 06.07.2017

Od niedzieli, 2 lipca dzieci  z Akademii Piłki Ręcznej Handballowy Elbląg przebywają na obozie sportowym w Człuchowie.

Uczestnicy obozu doskonalą swoje umiejętności gry w piłkę ręczną, a także korzystają z wielu atrakcji zaplanowanych przez trenerów Handballowego Elbląga.

Podczas pierwszego dnia obozu pogoda nie dopisywała. Jednak dzieciom nie straszny był deszcz  i ochoczo uczestniczyli w zajęciach treningowych na świeżym powietrzu. Uczestnicy przeszli testy sprawnościowe, które zostaną powtórzone ostatniego dnia obozu, aby sprawdzić jaki postęp wykonali.

W kolejnych dniach najmłodsza grupa uczestników trenowała m.in. na boisku do piłki plażowej. Oprócz treningów odbywały się również gry i zabawy integracyjne.

W wolnych chwilach od treningów, znaleźliśmy czas na zwiedzanie okazałego zamku w Człuchowie, z którego wierzy dzieci podziwiały panoramę miasta. Kolejną z atrakcji była wyprawa na ściankę wspinaczkową, gdzie swoje umiejętności wspinaczkowe prezentowali starsi uczestnicy. Natomiast dla wszystkich dzieci świetną formą integracji i rywalizacji między sobą była wyprawa na tor kartingowy. Zwieńczeniem udanego dnia była wycieczka do zoo. 

Zapraszamy do fotorelacji z pierwszych dni obozu.